Три стадия в развитието на мъжа:
1. "АГУ" - бебок.
2. "АХА" - подрастващ.
3. "УХА" - мъж.
Един човек пита друг:
- Какъв си ти бе?
- Нинджа.
- А защо вървиш толкова бавно?
- Защото съм костенурка нинджа!
- Моля, един букет за рождения дена на една дама.
- Имате ли нещо предвид?
- Да. И затова ще ми трябват цветята...
Обява във весника! Изгубено е изключително умно куче! Шаро ако четеш обявата хвърляй вестника и се връщай в къщи веднага!
1969 година след като американците кацнали на Луната,хиляди македонски войводи погледнали към нея и казали:
-Ех Месечино,земльо македонска,некои ден ке те освободиме !
В един бар виси реклама "БЕЗПЛАТНА БИРА ЗА БАПТИСТИ!!"
Един тарикат видял това, зарадвал се, отишъл при бармана и казва:
- Сипи бира, баптист съм.
- А как ще докажеш? Трябва доказателство!
Пичът се по...
- Вчера за първи път опитах секс по телефона.
- Е, и как е?
- Заработих петдесет лева!
Чуто по радиото преди няма и 10 мин.:
-Заповядайте в новата японска градина, в която ще плувате в собствени води.
През нощта в килията:
- Пешо, колко е часа?
- Три.
След известно време:
- Пешо, колко стана часа?
- Четири?
Минало още време:
- Пешо, колко стана часа?
- Абе кво значение има, като сме с доживот...
Отива един в еднa туристическа агенция и казва:
- Искам да си поотпочина някъде, но да има там библиотека, билярд, басейн, сауна, фитнес. Храната да е добра. А в стаята си да имам компютър, телевизор,...
Решили заека, вълка и хамстера да емигрират в Китай. Стигнали границата и заека казал:
- За да не познаят че сме от друга страна аз ще се прекръстя на Зуй
- Аз ще съм Вуй - казал вълка
Хам...
- Здравейте! Дайте ми един билет за Варна.
- Защо? Февруари е, не е сезон. Какво забравихте там?
- Детето...
Надпис на вратата на магазин: "Магазина е затворен" отдолу зевзек добавил: "и магазинера също".
Ако нямаш врагове, значи не си постигнал нищо в живота
На вратата на рая се чука силно. Отваря Свети Петър и гледа някакав въоръжен с пушки, гранати - до зъби в оръжие.
- Я да видим сега какво пише в дебелата книга - казал Свети Петър и заотгръщал книгата...