- Ходиш ли в "Макдоналдс"?
- Ходя, и по-голяма и по-малка...
- Как се чувствате? - пита лекар пациента си.
- Много по-добре, докторе. Лекарството, което ми предписахте,
много ми помогна. Пък и аз стриктно спазвах указанията,
написани на етикета.
- А какво е нап...
Един си кара мерцедеса по магистралата за София и настига 4 човека, които носят едно трабантче на ръце.
- Какво правите ,бе? - попитал той
- А, бързаме...
При художника:
- Господине, можете ли да ми нарисувате портрет, на който да изглеждам доста по-млада?
- Разбира се, госпожо! Ако искате мога да ви нарисувам с кофичка и с лопатка за пясък в ръце!
Срещат се две самотни приятелки и споделят житейски опит.
Едната казва:
- Аз добре се приспособих. Поканвам мъж на гости, той ми носи шампанско, цветя, бонбони и прочие. Добре си изкарваме вечерта. По...
Реакцията на ислямския свят на карикатурата на Мохамед, изобразяваща го с глава във вид на архаична бомба показва, че това не е карикатура, а точна диагноза.
- Стой! Никой да не мърда!
- Какво, това обир ли е?
- Не, това е групова снимка.
Влиза генерала в кухнята и с крещящ глас към един страхлив готвач:
- Какво имаме за ядене?!
- А.. Г..Генерал със зеле, господин свински!
Пенсионер в почивна станция се запознава с възрастна дама на неговата възраст. От дума на дума стигат до професиите и той казва:
- Аз съм представител на най-древната професия. Спя за пари.
- ??
-...
Съдят мутра за кражба на кола. Съдията го пита:
- Имате два "Мерцедеса", "BMW" и Опел-Фронтера. Защо откраднахте стара "Жигула"?
- Бях толкова пиян, че не исках да рискувам с моя кола.
Учени откриха кое е най-страшното нещо, най-страшното нещо е диария и склероза – тичаш и не знаеш на къде.
Само 30 секунди бяха нужни на клошаря Иван, да направи от вестник "Пари" жълта преса.
Молитва:
"По принцип не се моля,но ако наистина си там горе и ме чуваш-моля те!Помогни ми Суперман!!!"
Две блондинки разговарят:
- Знаеш ли, вчера лекарят ми каза, че съм бременна!
- Поздравления! Избра ли име на бебето?
- Не... Все още се чудя чия фамилия да носи...
- Скъпа, какви са тия татуировки на гърдите ти?
- Бившите ми гаджета.
- Ама защо си ги татуирала там?
- Представи си само какви ще им са физиономиите след 20 години...