- Господине, защо не върнахте веднага златния пръстен, който сте намерил?
- Защото на него пишеше: "Вечно твой!"
Събудил се един зубър. Бил си една ч****, изпил една боза и пребил муха с вестника. Тогава се излегнал и си казал: Е това е животът на лошия... Секс, пиене и убийство!"
- Келнер, филийката ми и от двете страни ли е намазана с масло?
- Не, само от едната.
- Тогава покажете ми от коя, ако обичате!
Въпрос: Каква е приликата между секса и заплатата?
Отговор: И двете не трябва да ги споменаваш на първа среща, за да постигнеш крайната си цел.
2100 година на брега на реката три крокодила.
- Някога сме били зелени на цвят - си спомня първия.
- И можехме да плуваме - добавя втория.
- Стига спомени! - казва третия. - Да летим да събираме мед.
- Ето, виждаш ли, че и татко може да те изкъпе, а ти разправяше, че без мама няма да се справим.
- Да, но мама винаги ми сваля обувките, когато ме къпе.
Флирт по пернишки:
- Миче, ти уук ядеш уи?
- Ям.
- А суанина ядеш уи?
- Ям.
- Ма ква си ми суадурана!
"Социологическите изследвания показват, че всички, които седнат върху таралеж, веднага започват да мислят за задниците си и никой не се сеща за таралежа."
Засечените телефонни заплахи към Бойко Борисов се оказало, че не били точно заплахи, а гневни питания на жители на столичния квартал "Дружба" относно боклука...
Дв стари моми си говорят:
- Вчера вечерта се прибирам късно, гледам зад ъгъла на блока в полумрака се промъква мъжки силует и хукнах с всичка сила..
- И какво?
- Настигнах го!!!
Момиче към своя любим:
- Ще ти подаря такава нощ, която никога няма да забравиш...Само да си доям боба...
- Колко наркомана са нужни, за да завинтят една крушка?
- 15 - един да я държи и 14 да пафкат, докато се завърти стаята.
Ватикана. Наши дни.
Всеки ден за прием при Папата идват двама евреи. На въпроса по каква работа отговарят "По лична работа".
Не ги пускат,и така минава точно година. Накрая се наложи да кажат на Пап...
Един човек пита друг:
- Какъв си ти бе?
- Нинджа.
- А защо вървиш толкова бавно?
- Защото съм костенурка нинджа!
Извинете, бихте ли ми казали каква разликата между тези два телефона?
- Разликата е, че това е MP3 плеър, а това - фотоапарат...