- Моята мацка е като Бритни Спиърс!
- Хубава ли?
- Не бе, не пуска...
В отделението за слаботелесни докторът решил да види кой е оздравял. Влязъл в стаята и попитал:
- Кой ще ми помогне да преместя това шкафче?
- Пешо, Пешо - отговорили всички.
- Защо пък Пешо? - попита...
В автосалона Генко се върти около един "Майбах". Идва консултанта:
- Някакви въпроси?
- А в багажника колко чувала картофи се събират?
В един експрес на някакъв тип му се присрало, но нямало свободна тоалетна и влязъл в празно купе, свалил стъклото и се облекчил. Да , ама напръскал началника на гарата, през която влакът минавал транз...
"Ако от първия път не успееш, значи скачането с парашут не е за теб"
"Течност, потопена в тяло, след 7 години тръгва на училище."
"Няма лабиринт, на който да не можем да намерим... входа."
"Помогни...
- Възпитанието ми не позволява да ударя човек по лицето.
- И какво правиш в конфликтни ситуации?
- Директно го ритам в топките!
Мъж към жена си:
- Не искам така късо да се подстригваш!
- Така ли? А ти мен пита ли ме, като стана плешив?
Двама приятели умирът единия отива в Рая, а другия в Ада.
Този от Рая вика на Господ:
- Господи може ли да отида да видя приятеля ми в Ада?
Господ му вика:
- Можеш, но за малко!
Когато отишъл в Рая ви...
Американски фермер пристига при свой български колега на гости. След дълго ядене и пиене американецът поискал да разгледа фермата на домакина. Показва българинът доматите, краставиците, лукът и зелето...
Харесваха й само непиещи мъже, а я харесваха само пияни.
- Вчера късно вечерта се връщам към къщи, и от някъде точно пред мен изскочи един пиян.
- Какъв ужас!
- Не можеш да си представиш, той каза абсолютно същото...
- Имаш страхотна фигура, как я постигаш ?
- Цял живот се мъча с една диета.
- И каква е тя ?!
- Ананасова!
- ?!
- Ям всичко друго без ананас!
Как се нарича човек, който пипа парите на леля си?
Паралелепипед.
Пристига в български завод японец - на обмяна на опит. Гледа навсякъде, обикаля, записва... След един месец го питат:
- Е, какво ви харесва при нас?
- Ами децата... много хубави дечица имате.
- А нещо...
Говорят си двама бармани. Единият се оплаква:
- Вчера почина най-добрият ни клиент. От години идваше всяка вечер, изпиваше по 5-6 ракии и по няколко бири.
- И от какво умря?
- Представа си нямам.