Лети си пътнически самолет и по някое време се обръща с главата надолу. Стюардесата съобщава по уредбата:
- Уважаеми пътници, без паника! Пилотът просто си слага капки в носа, като ги сложи пак ще пол...
Две жени се размечтали и взели да си представят какви биха били, ако са растения.
Първата жена казала:
- Мечтая да съм червена роза и да стоя на ревера на кмета Софиянски!
Втората се разсмяла и рекла:...
Един кораб се разбил и всички се удавили.Само една много,ама много красива жена с изящни форми оцеляла.Морето я изхвърлило на един остров.Тя лежала на брега в безсъзнание.От някъде дошли двама диваци-...
Рок концерт. Вокалиста се дере мощно, но по едно време забравя текста на песента. Обръща се към басиста, който дъни някво соло.
- Брат, как беше вторият куплет?
- Не знам питаx солиста!
- Как беше вто...
На бай Любо жена му го праща до кварталната бакалия/ в квартал Младост е бакалията/, да купи бира, ракиа, водка, коняк, мастика, мента, бърбън...и КИСЕЛО МЛЯКО.
В момента на плащането се сеща за мляко...
Английски философи стигат до извода, че най-сложният въпрос в живота не е "Кои сме ние?" или "Има ли Бог?"
Най-сложният въпрос е: "Къде, беше досега бе, говедо?"
Семейна караница:
- Дадох ти най-добрите си години от живота, неблагодарник такъв!
- Господи, ще има и по-лоши ли?
Старец пита малко момченце:
- Как се казваш?
- Ники!
- А, какъв искаш да станеш, когато пораснеш?
- Космонавт!
- Обичаш ли бонбони?
- Ники!
- Ти да не си олигофрен, бе?
- Космонавт...
Обява:
"...Пари по факса моля да не се изпращат - черно-бял е."
- Хора! Не купувайте китайските стоки! Лоши са! Това ви го казваме ние, турските производители!
Как блондинка прави кафе?
Лапа лъжичка кафе, гълта две пакетчета захар, пие чаша вода и сяда на котлона.
Студенти се явяват на изпит от типа "тест" - където трябва да се избира някой от готовите вече отговори.
Изпитът започва, всички студенти започват трескаво да мислят, само един започва да си подхвърля...
- Добър ден, казаха ми, че играете хубава пиеска. Искам два билета за утре.
- За "Ромео и Жулиета" ли?
- Не бе, за мене и гаджето....
- Какво разбира Клинтън под "безопасен секс"?
- Хилари да не е в града.
- А къде са мацките?
- Сега ще дойдат, вземи вино!
- ...
- Дойдоха...Уф, вземи ракия!!!