Една жена имала три дъщери.
Когато най-голямата се омъжила и се готвела да се премести при съпруга си майка и я помолила да и напише за интимния си живот.
След 2 дни пристигнало писмо в което имало са...
Междуселски автобус. Баба сяда зад шофьора и поръчва:
- Момче, да се обадиш, когато стигнем до Попица!
- Бъди спокойна, бабо!
Автобусът се кламбичка час, два, три... По едно време бабата побутва шо...
- На къде си тръгнал толкова рано ???
- Отивам в полицията!
- Защо?!
- Абе сънувам аз, че си намирам 5 лева ставам сутринта никаде ги няма. Някой ме е обрал!
Детенце пратило писмо до дядо Мраз:
- Дядо Мраз изпрати ми сестричка.
След известно време детенцето получило писмо от Дядо Мраз:
- Няма проблем изпрати ми майка си!
Аз пък моя съм го кръстил Драго.
Да видиш грейналите лица на жените като им кажа "Драго ми става като те видя" - безценно...
ДЕТСКИ:
- Мамо, откъде си ме купила?
- Не съм те купила, родила съм те.
- Хайде тогава да ми родиш и едно конче!
(Българско радио)
- На какво си се одраскал?
- На котката.
(Корней Чуковски - "О...
- Как да се различи еротика от порнография?
- Много лесно! Ако един и същ сюжет е напечатан в евтин вестник - то това е порнография, ако е в скъпо списание - то е еротика, а ако е нарисувам с маслени...
След старта на здравната реформа, един личен лекар страшно се изморил от многото пациенти и ги подкарал по бързата процедура:
- Докторе, боли ме коляното!
- И мене ме боли! Следващия!
- Докторе, к...
Учителката историчка:
- Ученици, как оценявате моето присъствие във вашия клас?
- Какво ти присъствие госпожо, то си е чисто робство, не го слушайте министъра на просветата! - казва Иванчо.
- Защо в двора на Пешо пада два пъти повече сняг, отколкото в тази на съседа му Гошо?
- Защото дворът на Пешо е два пъти по-голям от този на Гошо.
Един борец влиза във фризъорския салон със слушалки на главата.
- Искам да ме подстрижете! - казва на фризьорката.
- Добре, ама трябва да си махнеш слушалките.
- Не! В никакъв случай! - отговаря той....
- Защо мексиканците са толкова ниски?
- Защото като са малки майките им казват: "Като пораснеш ще трябва да си намериш работа!"
Срещат се двама селяни:
- Видя ли какво плашило е сложил Иван в градината си?
- Не, какво е?
- Толкова е страшно, че птиците върнаха откраднатата реколта от миналата година.
Домакинята към госта:
- Тръгвате ли? Започна силен дъжд, останете да вечеряте с нас?
- А какво има за вечеря?
- Варени макарони.
- Мисля, че не вали чак толкова силно.
Не ме е яд , че приятелките ми са грозни яд ме е , че започвам да ги харесвам