35 °C

Разни

  1. Младеж дълго оглежда една девойка и накрая казва:
    - Здрасти, може ли да те снимам?
    Девойката учудена попитала:
    - Защо?
    - Ами колекционирам природни бедствия, повярвай ми, не си за изпускане..

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. В село имало един гърбав и един сакат. Гърбавия го бъзикали много по-често от сакатия и един ден той решил да се махне от селото. Тръгнал из гората и изведнъж пред него "буф" - Дяволът:
    - Кой си ти, б...

    Оценка 5 от 1 глас
  3. Войник отива при командира:
    - Искам отпуска, жената трябва да ражда...
    Командирът го пуска. След седмица се връща войника.
    - Е, момче или момиче?
    - След девет месеца ще разберем.

    Оценка 2 от 1 глас
  4. По какво жената преценява стойността на мъжа?
    1. Сребро в косите.
    2. Злато в джоба.
    3. Желязо в гащите.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Двама руснаци си стоели в студа и към тях се приближава куче захапало бутилка. Единият казал:
    - Я, виж, най-добрият приятел на човека!
    - Да, и с него куче! - отвърнал другият.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Това, което не бихте искали да чувате по време на операция:
    1. Засега няма да го пипаме. Като отворим по-широко, ще стане ясно.
    2. Хей, хей, пусни, пусни бе! Лошо куче!
    3. Чакайте малко, ако това е жл...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Жега. Минава си един човек покрай една бирария, а вътрешния му глас пита:
    - Ще влезеш ли?
    Мъжът стиснал зъби и продължил нататък. А вътрешния глас:
    - Както искаш, аз ще влезна!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Знаеш ли кой е измислил щипките за лед? - пита Явор, бъркайки с ръка в купата за лед
    - Не? - замисля се събеседникът му
    - Хората с мръсни ръце!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Трима мъже седят на пейка в парка. Онзи по средата чете вестник, останалите двама се преструват, че ловят риба. Закачат въображаемата стръв на въображаемите кукички, мятат въдиците и прибират улова.
    М...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Един войник казва на друг:
    - Тя ми казва:
    "Ще ми направиш дете и няма да те вземат в казармата!"
    И тогава си спомних, че службата в армията е свещен дълг за всеки!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Ай ем българче

    Ай ем българче. Обичам
    наште маунтинс зелени.
    Българче да се наричам -
    ит из фърстли джой фор мене.

    Ай ем българче. Фром Кричим.
    Днес ай лив ин Саут Дакота.
    Тук май мадър енд м...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. ‎- Бабо, да не си ми пипала хапчетата?
    - Не, внученце, ахахахахах, внученце-кученце ахахахах, хапчета-долапчета, ахахахахах, не съм ти пипала долапчетата, кученце ахахахахах

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Разсеян професор среща асистента си и го пита:
    - Колко братя имаш?
    - Един.
    - А защо сестра ти вчера ми каза, че имала двама братя?

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. При екстрасенс идва някакъв и пита:
    - Разваляте ли черна магия?
    - Разбира се.
    - А още по-страшни проклятия?
    - Зависи какво е проклятието и от това, кой ви е проклел...
    - Абе, една вещица преди тр...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Блондинка пада в улична шахта става отърсва се от прахта и казва:
    - Добре че шахтата не беше затворена иначе нямаше как да изляза!

    Оценка 0 от 0 гласа