Младеж дълго оглежда една девойка и накрая казва:
- Здрасти, може ли да те снимам?
Девойката учудена попитала:
- Защо?
- Ами колекционирам природни бедствия, повярвай ми, не си за изпускане..
В село имало един гърбав и един сакат. Гърбавия го бъзикали много по-често от сакатия и един ден той решил да се махне от селото. Тръгнал из гората и изведнъж пред него "буф" - Дяволът:
- Кой си ти, б...
Войник отива при командира:
- Искам отпуска, жената трябва да ражда...
Командирът го пуска. След седмица се връща войника.
- Е, момче или момиче?
- След девет месеца ще разберем.
По какво жената преценява стойността на мъжа?
1. Сребро в косите.
2. Злато в джоба.
3. Желязо в гащите.
Двама руснаци си стоели в студа и към тях се приближава куче захапало бутилка. Единият казал:
- Я, виж, най-добрият приятел на човека!
- Да, и с него куче! - отвърнал другият.
Това, което не бихте искали да чувате по време на операция:
1. Засега няма да го пипаме. Като отворим по-широко, ще стане ясно.
2. Хей, хей, пусни, пусни бе! Лошо куче!
3. Чакайте малко, ако това е жл...
Жега. Минава си един човек покрай една бирария, а вътрешния му глас пита:
- Ще влезеш ли?
Мъжът стиснал зъби и продължил нататък. А вътрешния глас:
- Както искаш, аз ще влезна!
- Знаеш ли кой е измислил щипките за лед? - пита Явор, бъркайки с ръка в купата за лед
- Не? - замисля се събеседникът му
- Хората с мръсни ръце!
Трима мъже седят на пейка в парка. Онзи по средата чете вестник, останалите двама се преструват, че ловят риба. Закачат въображаемата стръв на въображаемите кукички, мятат въдиците и прибират улова.
М...
Един войник казва на друг:
- Тя ми казва:
"Ще ми направиш дете и няма да те вземат в казармата!"
И тогава си спомних, че службата в армията е свещен дълг за всеки!!!
Ай ем българче
Ай ем българче. Обичам
наште маунтинс зелени.
Българче да се наричам -
ит из фърстли джой фор мене.
Ай ем българче. Фром Кричим.
Днес ай лив ин Саут Дакота.
Тук май мадър енд м...
- Бабо, да не си ми пипала хапчетата?
- Не, внученце, ахахахахах, внученце-кученце ахахахах, хапчета-долапчета, ахахахахах, не съм ти пипала долапчетата, кученце ахахахахах
Разсеян професор среща асистента си и го пита:
- Колко братя имаш?
- Един.
- А защо сестра ти вчера ми каза, че имала двама братя?
При екстрасенс идва някакъв и пита:
- Разваляте ли черна магия?
- Разбира се.
- А още по-страшни проклятия?
- Зависи какво е проклятието и от това, кой ви е проклел...
- Абе, една вещица преди тр...
Блондинка пада в улична шахта става отърсва се от прахта и казва:
- Добре че шахтата не беше затворена иначе нямаше как да изляза!