19.01.2007
- Къде ще ходиш уикенда?
- На Витоша, на ски.
- Не ме разсмивай, кажи сериозно!
Детска реплика, на 4-5 годишно момченце:
"Обичам чесъна.... ммм, той мирише на салам..."
Самолет лети над океана. Е, да кажем че планира, защото двигателите му се повредили. Пилотът се обръща към пътниците:
- Тези които могат да плуват - в лявата част на самолета. Другите - в дясната. На...
На гробищата се срещат две дами с лица, покрити с черни воали.
Едната пита другата:
- И вие ли сте вдовица?
- Не, просто съм си грозничка.
На бал младеж и девойка танцуват. Младежът пита:
- Извинете, госпожице, защо имате цепки на ръкавиците?
- О, това е последна мода в ръкавиците. Тези цепки са, за да могат да ми целуват ръката.
- О,...
А не една тренировка на националите Пламен Гетов си седи на пейката и си играе на 21! Излизат всички и почват да тичат, Пламенчо си цъка.Ония въртят вече обиколка - две и Пената му вика:
- А бе Пламе...
Мъж влиза в сладкарницата и поръчва:
- Пет склероза с крем.
- Нямаме такива сладкиши, господине.
- Как да нямате, вчера си купих от тук склерози!
- Още веднъж ви повтарям, че нямаме такива сладкиши. С...
Просяк се моли: "Господи, направи така, че да видя десет лева на тротоара и да не ми се иска да се наведа да ги взема!"
Господ помисли и го награди с радикулит.
Пиян мъж се прибира и се мъчи да нацели ключалката но не успявал. Случаен минувач го пита:
-Желаете ли да ви помогна?
-Да хвани къщата,за да не се движи.
АЙ ЕМ БЪЛГАРЧЕ
Ай ем българче. Обичам
наште маунтинс зелени.
Българче да се наричам -
ит из фърстли джой фор мене.
Ай ем българче. Фром Кричим.
Днес ай лив ин Саут Дакота.
Тук май мадър енд май чичо...
Прибиращ се от протест за ниските пенсии,
нервиран,разсеян старец се блъска в спряла кола.
- Внимавай къде караш бе простак!
Пада компютър от 16-тия етаж и си мисли:
"Ех, ако сега можех да увисна..."
Живей така, че впоследствие да не съжаляваш за нищо.
От казиното излизат две дами - едната по комбенизон, а другата - по монокини. Втората казва на първата:
- Винаги съм завиждала на волята ти - знаеш кога да спреш!
- В Кувейт са разрешени харемите, но е забранена критиката на властта. Обвинените в критика кувейтци се крият в Европа.
- А от Европа към Кувейт сугурни никой не бяга?
- Защо пък да не бягат. Обвинени...