31 °C

Разни

  1. 19.01.2007
    - Къде ще ходиш уикенда?
    - На Витоша, на ски.
    - Не ме разсмивай, кажи сериозно!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Детска реплика, на 4-5 годишно момченце:
    "Обичам чесъна.... ммм, той мирише на салам..."

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Самолет лети над океана. Е, да кажем че планира, защото двигателите му се повредили. Пилотът се обръща към пътниците:
    - Тези които могат да плуват - в лявата част на самолета. Другите - в дясната. На...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. На гробищата се срещат две дами с лица, покрити с черни воали.
    Едната пита другата:
    - И вие ли сте вдовица?
    - Не, просто съм си грозничка.

    Оценка 1 от 1 глас
  5. На бал младеж и девойка танцуват. Младежът пита:
    - Извинете, госпожице, защо имате цепки на ръкавиците?
    - О, това е последна мода в ръкавиците. Тези цепки са, за да могат да ми целуват ръката.
    - О,...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. А не една тренировка на националите Пламен Гетов си седи на пейката и си играе на 21! Излизат всички и почват да тичат, Пламенчо си цъка.Ония въртят вече обиколка - две и Пената му вика:
    - А бе Пламе...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Мъж влиза в сладкарницата и поръчва:
    - Пет склероза с крем.
    - Нямаме такива сладкиши, господине.
    - Как да нямате, вчера си купих от тук склерози!
    - Още веднъж ви повтарям, че нямаме такива сладкиши. С...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Просяк се моли: "Господи, направи така, че да видя десет лева на тротоара и да не ми се иска да се наведа да ги взема!"
    Господ помисли и го награди с радикулит.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Пиян мъж се прибира и се мъчи да нацели ключалката но не успявал. Случаен минувач го пита:
    -Желаете ли да ви помогна?
    -Да хвани къщата,за да не се движи.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. АЙ ЕМ БЪЛГАРЧЕ

    Ай ем българче. Обичам
    наште маунтинс зелени.
    Българче да се наричам -
    ит из фърстли джой фор мене.

    Ай ем българче. Фром Кричим.
    Днес ай лив ин Саут Дакота.
    Тук май мадър енд май чичо...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Прибиращ се от протест за ниските пенсии,
    нервиран,разсеян старец се блъска в спряла кола.
    - Внимавай къде караш бе простак!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Пада компютър от 16-тия етаж и си мисли:
    "Ех, ако сега можех да увисна..."

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Живей така, че впоследствие да не съжаляваш за нищо.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. От казиното излизат две дами - едната по комбенизон, а другата - по монокини. Втората казва на първата:
    - Винаги съм завиждала на волята ти - знаеш кога да спреш!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - В Кувейт са разрешени харемите, но е забранена критиката на властта. Обвинените в критика кувейтци се крият в Европа.
    - А от Европа към Кувейт сугурни никой не бяга?
    - Защо пък да не бягат. Обвинени...

    Оценка 0 от 0 гласа