- Защо си толкова тъжен??
- Жена ми отива за един месец при родителите си!
- И толкова ли се тревожиш?
- Не, но ако съм весел, може и да не отиде...
- Баримор, много ви е странна шпагата!
- Това е арматура, сър.
Едно дете било от смесен брак - майка му била циганка, а баща му - евреин. Отива един ден то при баща си и го пита:
- Тате, аз циганче ли съм или еврейче?
- Е, как, сине. Аз като съм евреин, евреин си...
Между приятели:
- Преди седмица загубих ключа от гаража и веднага престанахме да се караме с жена ми.
- Тя не се ли сърди за загубения ключ?
- Не знам. Тя остана в гаража.
След продължителни преговори си стиснаха ръцете...после гушите.
Мъж се прибира вкъщи след работа и носи някакви бележки. Сяда на масата и казва:
- И-н-н-на!!
- Да! - обажда се жена му.
- И-н-н-на!!
- Да, бе! Аз съм жена ти Ина!
- И-н-н-а!
- Какво бе?
- И-н-н-а тия...
Звъни телефонът във фирма, търгуваща по каталог.
- Извинете, колко струва при вас тоалетната хартия?
- Отворете на страница 273.
- Ако имах вашия каталог, въобще нямаше да ми трябва тоалетна хартия.
Собственик на къща пита малкото момченце на улицата:
- Това твоята топка ли е?
- А има ли счупени прозорци? - пита детето.
- Не - отговаря собственикът.
- Значи е моята.
Във връзка с промяната на новите глоби за движение по пътя (минималното нарушение за каране с превишена скорост спада от 20 км/ч над ограничението, до 10 км/ч) се появиха нов тип ПТП, при които водачи...
Две котки си вървят по улицата. По едно време едната рекла:
- Искаш ли да свием един джойнт?
- Давай, само да е добър.
Дръпнали го... По едно време минал един камион и блъснал втората. Първата се обър...
Човек върви по пътечка в гората. На едно дърво гледа табелка:
Който се качи на дървото, той ще получи нови обувки
Качил се на дървото, обул новите обувки, гледа нова табелка:
Който слезе от дървото, щ...
Руснак и американец разговарят за автомобили.
- Когато съм в добро настроение,- казва американецът,- предпочитам да карам коли в светли цветове. Ако съм претоварен или имам много проблеми, избирам тъм...
- Какво да правите, ако вашият телевизор започне да се движи по средата на нощта?
- Застреляйте негъра, който се опитва да го открадне!
Разговор между двама приятели:
- Ти, когато отидеш при някоя мацка и няма ток, какво правиш?
- Ами, чукам!
- Брееей, браво! А когато има ток?
- Звъня…
В парка някакъв си прави лицеви опори.
Минаващ наблизо човек се поспрял, позачудил, па рекъл:
- Кво праиш бе. Не скифташ ли, че мацето си е отишло?!?