Намерил някой си запечатана бутилка, отворил я, а от нея изскочил дух:
- А, ти кой си?
- Дух, господарю. И мога да изпълня желанията ви!
- Ама... всичко ли можеш?
- Всичко, господарю!
- Тогава, н...
Срещат се двама тиийнеджъри:
- Как е?
- МНого яко! Ето - купих си DVD-диск с "Титаник" ...Лицензиран е - за 50 лева...
- Мноо скъпо бе - аз си го взех пиратски за 10 лева от "Славейков" и се кефя.
- Б...
Виден цигански биснесмен организира (джумбаре) за хора от
висшето ромско общество и напътства секретарката си:
- Обади са на Вгени Минджев да го поеме на рганизирването!
Звикай на Софито,и на Зис,да...
- В страната е криза, банките нямат пари!
- А къде изчезнаха?
- Дали са ги на фирми, заводи.
- А фирмите и заводите?
- Дали са ги на хората.
- А хората?
- Хората по магазини, супери, молове.
- А магаз...
- Каква е разликата между почивка на планина и почивка на море?
- В планината цените са високи, а на морето солени.
Ако на Титаник не беше Леонардо ди Каприо, а Брус Уилис, то нямаше да потъне Титаник, а айсберга.
Любов по английски:
Те лежат в леглото, четат...
те лежат в леглото, еб_т се...
Тя си представя Дейвид Бекъм
Той - английската кралица...
Любов по български:
Те лежат в леглото, карат се...
те ле...
Разхожда се един вечерта в парка. Гледа: на една пейка седят младеж и девойка и се любуват на звездите. На следващата вечер същият се разхожда в парка. Гледа: на същата пейка седи същият младеж, но ве...
- Г-н Иванов, много съм недоволен от вас - казва шефът. - Вече пет пъти ви звъня.
- Много се извинявам. Какво желаете?
- Нищо. Исках само да ви кажа, че първият път звъннах без да искам.
В психиатрията пациенти гледат новините.
Един от тях след всяка новина се пляска по крака и радостно казва:
- Добре, че съм в лудницата!
- Тоз май е време да го изпишем, - казва един психиатър на друг...
Всички възторжено аплодират саксофонист. Жената на саксофониста казва на приятелка:
- И всичко е защото много се труди, знаеш ли колко много репетира? Вече пети съсед се побърка.
Разговор по телефона:
- Ало, номер 222222 ли е?
- Да, кажете!
- Можете ли да се обадите от мое име в поликлиниката, че пръстът ми застана на двойката?
Колежката разказва, че нещо се била разсеяла и в кварталното магазинче попитала:
- Портокалите български ли са?
А продавачката на секундата:
- Български са!
- Благодаря.
- За какво?
- Всеки път казвам "Благодаря" вместо "Върви на майната си", за да не обидя някого.
- Много добър начин.
- Благодаря.
eegsgfudhmfgjyursnmhkd