24 °C

Разни

  1. Малко момченце гледа дълго и внимателно новата си сестричка:
    - Много мъничка и някои детайли липсват, сигурно са я взели на някаква промоция!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Как се нарича човек, който се дави като влезе във вода до кръста?
    Дупедавец.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Това беше много сближаваща целувка, от тази категория целувки, когато той успява с нея мислено вече да прави анален секс, а тя успява мислено да се премести при него със своите мебели.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Получих sms:
    "Няма ли да си включиш телефона?"

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Научен вариант на поговорката "Задружна дружина планина повдига".
    Достигнала консолидация, малка обществено-икономическа формация геосинклинални образувания лифтира.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Заменям книгата "Вкусна и здравословна храна" за "Първа помощ при отравяния".

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Бивъс и Бътхед си говорят за "смисъла на живота":
    - Бивъс, какви мацки повече ти харесват блондинки или брюнетки?
    - Ти е ред ли си бе, пич? Само тези, които пускат...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Поради големия медиен интерес, утре Бойко Борисов ще открие за втори път метрото.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. В амазонските джунгли са открили нов вид хамелеон с над 65 хиляди цвята и полифонични звуци.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Един тинейджър решил да подразни нервен продавач в магазин за електроуреди.
    Влязъл вътре и казал:
    - Електрически крушки имате ли?
    - Не.
    Излязъл навън и поседял 2-3 минути. После пак влязъл и попитал:...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Обичаш ли пълни жени?
    - Пълни с какво?

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Бар в Харлем, пълен само с негри, влиза мулат.
    Бармана(иронично):
    - Слушам ви, Ваша светлост...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. -Тате, тате дай 5 стинки!!
    -К’ви 4 бе,аз 3 немам, ти 2 ми искаш, на ти 1 стинка и ми върни ресто!!! :)

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Влязал бара един каубой и почнал да пие! След малко излиза и вижда, че конят му го няма. Влиза в бара и вика, ако до 5 минути конят ми не е тука ще стане като в Тексас!!! След 5 минути конят му присти...

    Оценка 5 от 1 глас
  15. Оправдание за минали дела:
    "Аз тогава бях прост..."

    Оценка 0 от 0 гласа