Мъж отива на доктор и му казва:
- Докторе, вече трети ден не мога да се изпикая.
- Съблечете се!
Съблича се мъжът.
- Ама оная работа ви е вързана на възел!
Мъжът се тресва по челото:
- Ебаси, пак забр...
Иванчо отишъл до магазина и казал на продавачката
- лелче дай ми едно тафе
- жената го погледнала учудено и го попитала какво е това тафе, тук нямаме такова нещо
- момчето казало: тафе ма лельо ей он...
Наборна комисия. Очният лекар предлага на новобранеца да погледне към таблицата.
- Коя таблица?
- Седнете на този стол и ще ви я покажа.
- На кой стол?
Новобранецът е обявен за негоден за военна служб...
- Негодник, ти харчиш всички пари само за себе си!
- Пълна лъжа! За себе си не харча и лев - само за вино и жени.
- Струва ми се, че двамата с теб стигнахме далече. Давай да го направим тук!
- Ами, давай! Ох, хубаво ми е така....
- Даааа....
След минутка.
- Свърши ли?
- Аха. Давай да се връщаме на брега? Не, това...
Една баба решава да посети гроба на своя дядо, но не може да намери мястото и пита един от градинарите:
- Абе, момче, да знаеш къде е парцел 137?
А, момчето, я погледнало и отегчено казало:
- Като не...
Какво лежи под леглото и започва с "П" ?
...
Потуш!
А какво лежи под леглото и започва с "Т" ?
...
Тругото потуш! (:
- Кофти е като има пари, а още по-кофти е като няма.
- А защо е кофти като има?
- Как защо, много бързо свършват и става още по-кофти.
Един човек бил много болен, но където и да ходел никой лекар не можел да му помогне. Човека обиколил света и накрая отива при последния лекар:
- Докторе помогнете ми моляяяя ви!!
- Съжалявам но медици...
Двама си говорят:
- Вече не очаквам, че ще паднат цените на мобилните разговори.
- Защо?
- Защото БТК толкова вдигна цените на стационарните телефони, че все едно са мобилни, а старта на GSM-3 се отло...
Имало едно време една жена,която била толкова дебела,че когато се качвала на кантара,се изписвало:
"Следва продължение"
Колко относително е времето:
- Сутрин се будиш, гледаш 7:30. Спиш още 5 минути, гледаш 8:30 станало.
- През работно време, погледнеш часовника - 13:10. След половин час па погледнеш - 13:12.
- Вечер т...
Между шотландци:
- Вчера индианците скалпирали Джон!
- Това е ужасно!
- Но още по-ужасно е, че оня ден платил 50 цента за постригване!
За ужас на местните жители, една неделя сутрин дяволът се появил на главната улица на малък град. Всички се изпокрили по къщите си, освен един старец, който спокойно останал на верандата си с книга в...
- Извинете, имате ли часовник?
- Да, седем и половина.
- Не ме разбрахте...Сваляйте!