27 °C

Разни

  1. Отиват при мутрите двама:
    - Чухме, че ви трябват бивши спортисти?
    - Аха, вие кви сте?
    - Аз съм фигурист, а той е шампион по шахмат!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Плешив мъж пред огледалото:
    - Амаче съм юнак! На седемдесет години и нито един бял косъм!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Двама съседи гледат ЦСКА-Левски.
    Левски отбелзва гол и кучето на домакина започва да подскача и да се радва.
    Гостенина пита:
    - Какво прави кучето когато ЦСКА вкара гол.
    Домакина:
    - Не знам. Кучет...

    Оценка 5 от 1 глас
  4. В санаториум на опашката за минерална вода си говорят три възрастни дами.
    Първата:
    - Вече съм на 62 години, а все още играя тенис. Вярно, не знам още колко дълго ще продължа.
    Втората:
    - Вече съм на 72...

    Оценка 5 от 1 глас
  5. Първото в света риалити-шоу са измислили древните римлянини. Това са били гладиаторските борби.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Между другото, скъпа, в момента вилнее необичайно опасен мултипатогенен птичи грип. Така, че бъди много внимателна с твоя пилешки мозък.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. - Извинете, но все още ми дължите сто лева!
    - Извинен сте!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Сайт за запознанства,63годишен мераклия:
    - По принцип изглеждам добре.Може да понакуцвам леко и да недовиждам, но пък на едното ми ухо,нищо му няма!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Питат Радио Ереван:
    - Защо момичетата в детството растат по-високи от момчетата?
    - На момчетата долу им растат яйца.
    - А защо тогава възрастните мъже са по-високи от жените?
    - Защото на жените им пора...

    Оценка 5 от 1 глас
  10. Между художници:
    - Абе, ти продаде ли нещо?
    - Да. Колата си.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Холмс, как мислите, защо едно страшно виолетово лице, което се носи из въздуха в хола, ме гледа така заплашително?
    - Мисля, Уотсън, че се сърди, защото това беше МОЯ кокаин.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Защо на педалите винаги им варви?
    - Защото късметът го е страх да им обърне гръб.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. И каква е поуката от приказката, деца? Не говорете с непознати! Ето, Вълкът още щеше да си е жив и здрав, ако не беше се заговорил в гората с непознатата с червената шапчица.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Баба отива на лекар:
    - Докторе, имам много странна болест! Като седна и така си седя, седя, седя. Като легна, така си лежа, лежа, лежа.
    - Бабе! Виждаш ли вратата? прекъсва я докторът. Като тръгнеш...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Пиеш ли?
    - Не.
    - Пушиш ли?
    - Не.
    - Наркотици?
    - Не.
    - Е тогава как разпускаш от напрежението?
    - Не се напрягам.

    Оценка 0 от 0 гласа