Отиват при мутрите двама:
- Чухме, че ви трябват бивши спортисти?
- Аха, вие кви сте?
- Аз съм фигурист, а той е шампион по шахмат!
Плешив мъж пред огледалото:
- Амаче съм юнак! На седемдесет години и нито един бял косъм!
Двама съседи гледат ЦСКА-Левски.
Левски отбелзва гол и кучето на домакина започва да подскача и да се радва.
Гостенина пита:
- Какво прави кучето когато ЦСКА вкара гол.
Домакина:
- Не знам. Кучет...
В санаториум на опашката за минерална вода си говорят три възрастни дами.
Първата:
- Вече съм на 62 години, а все още играя тенис. Вярно, не знам още колко дълго ще продължа.
Втората:
- Вече съм на 72...
Първото в света риалити-шоу са измислили древните римлянини. Това са били гладиаторските борби.
- Между другото, скъпа, в момента вилнее необичайно опасен мултипатогенен птичи грип. Така, че бъди много внимателна с твоя пилешки мозък.
- Извинете, но все още ми дължите сто лева!
- Извинен сте!
Сайт за запознанства,63годишен мераклия:
- По принцип изглеждам добре.Може да понакуцвам леко и да недовиждам, но пък на едното ми ухо,нищо му няма!
Питат Радио Ереван:
- Защо момичетата в детството растат по-високи от момчетата?
- На момчетата долу им растат яйца.
- А защо тогава възрастните мъже са по-високи от жените?
- Защото на жените им пора...
Между художници:
- Абе, ти продаде ли нещо?
- Да. Колата си.
- Холмс, как мислите, защо едно страшно виолетово лице, което се носи из въздуха в хола, ме гледа така заплашително?
- Мисля, Уотсън, че се сърди, защото това беше МОЯ кокаин.
- Защо на педалите винаги им варви?
- Защото късметът го е страх да им обърне гръб.
И каква е поуката от приказката, деца? Не говорете с непознати! Ето, Вълкът още щеше да си е жив и здрав, ако не беше се заговорил в гората с непознатата с червената шапчица.
Баба отива на лекар:
- Докторе, имам много странна болест! Като седна и така си седя, седя, седя. Като легна, така си лежа, лежа, лежа.
- Бабе! Виждаш ли вратата? прекъсва я докторът. Като тръгнеш...
- Пиеш ли?
- Не.
- Пушиш ли?
- Не.
- Наркотици?
- Не.
- Е тогава как разпускаш от напрежението?
- Не се напрягам.