Учените са установили, че когато човек има зор по голяма нужда и неочаквано се появи възможност да се облекчи зениците му се разширяват 1.2 пъти в началото на процеса...и още 1.5 пъти в момента,в койт...
Началник към секретарката си:
- Това, че пишете любовни писма в работно време някак си мога да го разбера, но защо ми ги давате да ги подписвам?
Шофьорка:
- Моля Ви, не ми вземайте книжката! На тази снимка изглеждам толкова добре!!!
- Какво караш!?
- Карам жените да пъшкат!
При психиатъра:
- Докторе, вчера тичах по улиците почти гол, само по чорапи. Толкова ме беше срам...
- Така... А преди случвало ли ви се е такова нещо?
- Да, често.
- И също ли ви беше срам?
- Не, ник...
Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурна.
Господ извикал Адам и Ева при себе си и ги попитал:
- Кой от вас иска да може да пикае прав?
Адам веданга скочил въодушевено:
- Аз, аз, аз, аз искам... !
- Добре! - казал Господ
- За Ева тогава ост...
Интересно наблюдение: безплатният секс често се оказва доста по-скъп от платения.
Шеф към подчинения си:
- От Вас би излезнал прекрасен престъпник.
- Защо бе шефе?
- Защото не оставят никакви следи от Вашата работа.
Решили съученици да празнуват годишнина от завършването си.
10 годишнина:
- Къде се събираме?
- Хайде в "Крушата". Там келнерките са много сгодни.
20 годишнина:
- Къде се събираме?
- Хайде в "Крушата"...
Според последните изследвания на учени-генетици на ниво ДНК показват, че жената е създадена от реброто на змей.
Жена се оплаква на мъжа си:
- Не излизаме никъде заедно с теб!
- Добре! Утре ще те взема като ходя да изхвърлям боклука.
Момче от провинцията постъпва на работа в голям универсален магазин в Ню Йорк. След първия работен ден шефът го пита, колко продажби има.
- Само една - отговаря момчето.
- Как така само една! - ядос...
Води Мойсей евреите из пустинята… Година, две, три…
Харесал по едно време едно място и казал:
- Хайде да спрем и да се заселим тук!
- Не, нещо много гадно мирише! - провикнал се някой.
Продължили да о...
Тази сутрин децата в София се събудиха с радостни възгласи:
- Сняг, сняг!
А концесионерите по почистването на София:
- Милиони, лесни милиони!