Наркоман отива да си купи наркотици. Наркопласьора му казва:
- Днес имам само черно-бял наркотик.
Какво да прави наркомана, купил го. Прибира се в къщи, излиза на балкона и се надрусва.
Какво да види:...
Срещат се двама приятели:
- За много години, Ваньо!
- За много, Геш!
- Как изкара на Нова Година?
- Не знам, още не са ми разказали.
Млад мъж отива на лекар:
- Докторе, помагай, не съм срал от 2 месеца.
- Ето, вземи две хапчета от това и утре ще те отпусне.
След една седмица младежът пак при същия лекар:
- Докторе, взех ги тия хапч...
На изпит. Преподавателят:
- Май не сам ви виждал на мойте лекции?
Студентът:
- Аа, бях най-редовно, само че седях зад колоната.
Преподавателят, озадачен:
- Странно, осем души зад една колона!
Той:
- На кино бяхме...в парка на разходка...на дискотека...на ресторант..на хижа...Сега къде?
Тя:
- В гражданското...
Един мъж имал запек. Влязъл в кенефа и заседнал там.
Жена му след един час забравила вече за него и минавайки покрай кенефа загасила лампата.
Отвътре се чул адски рев.
-Кво стана бе? Забравих, че с...
Мъжът ще плати 2 лева за нещо, което струва 1 лев, но той иска да има.
Жената ще плати 1 лев за нещо което струва 2 лева, но не й е нужно.
- Защо нямаме нито един клиент?
- Може би трябва да сменим табелката?
- А каква е сега?
- "Затворено".
Новините:
- Блондинка сериозно пострада днес, когато падна от коня, който яздеше. Глезенът й се заплел в стремената, тя се изхлузила, а конят продължил да препуска с бясна скорост. За щастие, тя била...
При доктора:
- Докторе, чух, че можете да направите такава операция, че да нямам повече деца. Направете ми такава!
- Но как така ще Ви направя така. Днес не искате деца, утре може да искате. Помислете...
Вървят баща и син по улицата, гледат две кучета се ебат. Детето пита: "Тате, тате, какво правят кученцата? ".
Бащата се сконфузил и казал: " Ами какво - горното кученце си е ранило краченцето и не мо...
Един човек се обажда на брат си по телефона. Вдига братът и казва:
- Ох, добре че се обади. Случи се нещастие. Тате вчера се качи на черешата да бере череши....
- Е ...
- Ами случи се най-страшното......
Поради многото вип личности кандидати за "Пълна промяна" е взето решение с предимство да се приемат социално слабите първо. Другите могат да си платят все пак и сами.
Чиста съвест=лоша памет
Зашо, правейки предложение, мъжът е на колене?
1) За да е на височината на целта.
2) За да се обръша директно, към това което иска.
3) За да знае как ухае.