31 °C

Разни

  1. По време на падането на звезда осмокласника Киро не успя докрай да си изясни какво си пожелава... на другия ден получи велосипед с цици.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Въпрос:
    - Как можем да се снабдим с безплатни части за "Запорожец"?
    Отговор:
    - Просто трябва да вървим след него.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Двама приятели се оженили, след сватбата си говорят:
    - Ей Пешо ти беше ли ми на сватбата че нещо не те видях?
    Другия му отговаря:
    - Ха че аз на моята не бях ти искаш на твоята да отида...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Сега нека да излязат две двойки с по двама души!
    Реплика на Къци Вапцаров

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Момче и момиче лежат в спалнята след секс. Момичето си казва полугласно:
    - Най-после го направих! Вече не съм девствена! Винаги съм искала първият път да бъде с някой, когото обичам!
    Момчето изненадан...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Как ви посрещна Момчил?
    - Не може да се каже, че беше гостоприемно. На масата беше сложен само един пепелник.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Ако смятате, че трудът е облагородява човека, разходете се до най-близкия строеж - вижте благородниците!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. От БАН са предложили,
    поговорката "Когато цъфнат налъмите в банята",
    да бъде заменена с "Когато поскъпне старият ми комп"

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Нещо не те виждам с онази блондинка, с която те виждах преди?
    - Тя се омъжи.
    - За кого?
    - За мен...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. В Зимбабве е извършен политически преврат. Премиер-министърът е изял президента.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Стига вече! От твоите намеци един чифт бикини не ми остана здрав!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Какво си мислят един фотомодел, една девственица и една омъжена жена при полов акт:
    Фотомоделът: "Добре ми плати!"
    Девственицата: "Дано не забременея!"
    Омъжената жена: "Покривът тече. Ще трябва да се...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Циганин краде ток. Жена му е включила готварската и акумулиращата печки едновременно. Циганинът:
    на жена си:
    - Айше, нидей тъй ма, душа. Токът е скъп, ма. По-полека... те от енергуту хич ги няма, ма т...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Ееееххх, лесно му е на моряка. Прибере се от плаване, слезне от кораба. А там........девойката го чака.
    И на пилота му е лесно. Кацне със самолета на летището. А там........ девойката го чака на терми...

    Оценка 5 от 1 глас
  15. - А Генко държи зайци!
    - Ама защо ги държи?
    - Като спре да ги държи, те започват да се размножават.

    Оценка 0 от 0 гласа