ЗЪБОЛЕКАР ГИНЕКОЛОГ
(табела)
Перничанин се завръща от Япония. Приятелите са го наобиколили, а той се хвали:
- Като бях в Япония ме научиха на джудо...
- Какво е това джудо?
- Дай един винкел.
Човечецът хванал винкела, премерил го...
Човек върви по улицата и негов приятел го пита:
- Къде си ходил цялото ти облекло е в черно?
- На погребението на тъща ми.
- Че аз я видя жива и здрава вчера сутринта.
- Еми, тя докато режеше карт...
- Кажете, а тези обувки дишат ли?
- Да, освен това псуват, като стъпиш в калта.
В американска дискотека.
- Госпожице, по-добре да отидем да правим любов!
- Само в присъствието на адвокат!
- Вчера началника ме наказа, защото съм ходил на мач в работно време!
- А той от къде е разбрал?
- Беше до мене на трибуната.
Лети самолет. Изведнъж пилота почва да се смее истерично.
- Какво става? - попитала стюардесата.
- Представям си паниката, като разберат в психиатрията, че съм избягал!
Изгубена е дамска чанта с документи. Прилично възнграждение.
п.с. Може и неприлично.
Концерт.На първите редове един казва на съседа си:
- Не мога да Ви разбера, одеве замеряхте с яйца, а сега го аплодирате?!
- Иска ми се, да излезе да се поклони, останаха ми още няколко яйца...
- Мирчо, когато не е имало бански костюми, жените са криели срамотиите си с лозови или смокинови листа!
- Чичо, леличките, които сега си слагат лентички в дупетата, сигурно преди са ползвали листенца...
Вчера от една аптека са откраднати пет кашона "Виагра". Крадците имат особени белези.
Звъни се на вратата. Отваря домакинята, на прага непознат мъж.
- Извинете, нещо изведнъж ме заболя корема. Може ли да ползвам тоалетната, моля?
- Как не ви е срам! Звъните на абсолютно непознати с так...
Майка пее на бебето да заспи но то все още плаче.Майката пее друга песен,но то още плаче.След малко бебето проговаря с чожешки глас и казва:,,мамо знам че ти се пее,но аз искам да поспя
Гледаш по телевизията реклама - в нея рекламират списание. Купуваш си списанието, а там реклама на магазин. Отиваш в магазина, а там се продават телевизори. Купуваш си телевизор, а там реклама. Къде е...
- Мими, имаш ли нещо против да вечеряме заедно тази вечер?
- Не разбира се! Ще ми бъде приятно.
- Тогава в 7:30 у вас. Ще сготвиш и сармички, нали?