23 °C

Студентски

  1. Студентско общежитие е нападнато от комари. Студентите пускат завесите и се надяват, че комарите няма да ги видят. След малко единият дърпа крайчеца на завесата, за да види какво е положението и гледа...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Студентка пита Борис Ангелов:
    - Ще ме пуснете ли на изпит?
    - Само ако ми пуснете...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Студенти по ветеринарна медицина, момче и момиче, били през деня на практическо занятие в една кравеферма, по време на което наблюдавали как един бик опложда крави. Вечерта се прибрали, легнали си и п...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Професор към студент:
    - Не се вълнувайте. На изпита е като в театър. Вие сте актьора, а аз зрител.
    - Чудесно, тогава ще си повикам суфльор.

    Оценка 5 от 1 глас
  5. -Какво е студентска тройка?
    - Двама правят секс, третият се прави, че не ги чува.
    - Какво е анадолска тройка?
    - Двама мъже и един мъж.
    - Какво е албанска тройка?
    - Двама правят секс, трети пази да не...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Кажете ми, защо не съм ви виждал на нито една от моите лекции?
    - Защото седях зад колоната - отговаря студентът.
    Професорът:
    - Никога не съм предполагал, че зад една колона могат да седят толкова...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Закъснял студент се оправдава пред преподавателя:
    - Колега, нали знаете - след жена и трамвай не се тича!
    - Тича се, колега, тича се! Но само ако можеш да се качиш...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Преподавател по време на лекция за теорията на вероятностите:
    - Кое е по верпятно - раждането на момченце или момиченце?
    Студент:
    - На китайче.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Като бях студент, ходех в университета само заради стола. Сега там преподавам...Мотивацията не се е променила.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Най-после добри новини покрай кризата - след празнуването на осми декември няма постъпили студенти в токсикологията.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Студентът се оплаква на професора:
    - Мисля, че не заслужавам двойка...
    - Знам, колега, но по-ниска оценка няма.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Изпит в медицинския институт.
    Преподавателят:
    - Пищовите после не изхвърляйте, първите няколко години, когато станете практикуващи доктори, може отново да ви потрябват.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Студент закъснява за лекция и професора му се кара:
    - Срамота! Не си ли бил в казармата, да се научиш на точност!
    - Бил съм.
    - И какво казваше там старшината като закъснееш за строя?
    - Казваше "Здраве...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Изпит по немски.Професорът:
    -Съставете на немски изречението:
    "Жабата скача по блатото"
    Студентът:
    -Айн момент.Дер жабата,по дер блатото,дер шляп,дер шляп,дер шляп!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Свръхжените се отличават с безполовост и слабоумие!
    Кандидатстудентски

    Оценка 0 от 0 гласа