27 °C

Индианци и Каубои

  1. Каубой си наема стая в хотел. След малко портиерът го вижда, че се качва с коня си по стълбите и се провиква:
    - Ама господине, какво правите! С кон по стълбите, как може!
    - Какво да правя, като му при...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Каубой язди из прерията и изведнъж се обажда вътрешният му глас:
    - Спирай коня!
    - Ама защо… ама как… - спори известно време с гласа, но все пак спира.
    - Слизай на земята.
    Слиза.
    - Взимай лопатата и ко...

    Оценка 4 от 1 глас
  3. В прерията прекарали железница и, силно впечатлен, един индианец отишъл при вожда и казал:
    - Искам да си сменя името!
    - Така ли? И как искаш да се казваш?
    - Големият метален огнен кон, който препуска...

    Оценка 5 от 1 глас
  4. Двама каубои си седят в един бар в Дивия Запад и единият казва:
    - Виждаш ли го онзи ей там със шапката?
    Другият поглежда, но казва:
    - Ама те всички са със шапки, кой от всичките?
    - Абе ей онзи с двата...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Двама индианци край пазара:
    - Ех,Червен Бизон, да знаеш как ми липсва жена ми.
    - Защо? Какво е станало с нея?
    - Вчера я смених за едно уиски.
    - И още ти е мъчно за нея?
    - Не, но страшно ми се пие.

    Оценка 5 от 1 глас
  6. В един бар в Дивия Запад влиза китаец, отива до бара и измънква:
    - Един сян!
    Барманът, двуметров негър, го изгледал строго и му казва:
    - Чш, тука е Дивия Запад, бе! Къв е тоя сян!? Като влизаш трошиш...

    Оценка 4 от 2 гласа
  7. Стар индианец поучава сина си:
    - И да знаеш, синко - ако някоя бяла жена ти каже "прави с мен каквото искаш", не бързай да й сваляш скалпа!

    Оценка 5 от 1 глас
  8. Влиза Стария трапер в бара.
    - Ти - посочва един - искаш ли да пиеш със Стария трапер?
    - Не, не искам.
    Следват пушечни изстрели. Пак (към друг).
    - Ти искаш ли да пиеш със Стария трапер?
    - Искам, искам....

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Двама индианци се срещат и единият пита другия:
    - Защо ти е мокро седлото?
    - Попаднах на засада, стреляха по мен…

    Оценка 0 от 1 глас
  10. Влиза един каубой в бара, поръчва си уиски и още не отпил чува вик:
    - Внимавай, ще ти вземе коня!
    Излиза и изпозастрелва всичко шаващо пред бара, дето не е кон. Влиза обратно, изпива си питието на екс...

    Оценка 2 от 3 гласа
  11. Свещеник в Тексас произнася противоалкохолна проповед:
    - Скъпи братя и сестри! Алкохолът е най-страшният бич за хората. Когато се напиете, не знаете какво вършите. Биете децата си, стреляте по съпруги...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Каубои седят в кръчма в Дивия Запад и пият бира. След поредната бира на един от каубоите му се допикало, отишъл до стената и си разкопчал панталона.
    В този момент барманът вади пищова и стреля на сант...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Двама индианци за пръв път виждат човек, който кара водни ски:
    - Планински орел, ти как мислиш - защо тази пирога върви толкова бързо?
    - Ами не виждаш ли, че отзад някакъв тип я гони?

    Оценка 2 от 1 глас
  14. Някъде из Дивия Запад. Шерифът сяда на бара и си поръчва вино с мезе сирене. Барманът му носи парче швейцарско сирене.
    Шерифът дълго се взира в дупките на сиренето и накрая казва:
    - Хари, още една пре...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Турист разказва за пътешествието си в Мексико:
    - Беше просто ужасно! Представяте ли си, индианци отляво, индианци отдясно, индианци - пред мен! Дори и зад мен имаше индианци!
    - И какво направихте?
    - К...

    Оценка 5 от 1 глас