Отива един скелет на зъболекар. След прегледа пита:
- Е, как е?
- Абе, зъбите са ви добре, но венците…
При психиатъра:
- Докторе, защо всички ми казват, че имам мания за величие?
- Впрочем, вие кой сте?
- Аз съм гений, просто гений...
- Достатъчно, може да не разказвате повече. Нямате мания за величие....
Лекар пита възрастна пациентка:
- От какво си оплаквате?
- Нали ти си лекар! Ти кажи! - отвръща тя.
Преглед при доктора:
- Пушите ли?
- Да. По 20-30 цигари на ден.
- Пиете ли?
- Да, вино. Около 2 литра на ден.
- Трябва да оставите пушенето и пиенето!
Човека си взел палтото и си тръгнал.
- Чакайте!...
Жена отива на лекар и му казва:
- Всеки път, щом кихна, получавам оргазъм.
- Хммммм. Какво взимате за това? - пита лекарят.
- Черен пипер.
- Докторе, зъбите, които ми сложихте , много болят.
- Отлично! Това е доказателство, че зъбите ви са като истински!
Попитали един луд:
- Ти имаш ли майка?
- Немам.
- Кво стана с нея?
- Сгази я багер.
- Ти имаш ли баща?
- Немам.
- Кво стана с него?
- Сгази го багер.
- Ти сестра имаш ли?
- Немам.
- Кво стана с нея?
-...
Зъболекар след три часа опити да извади зъб на пациент казва:
- По-добре влака да го дръпне.
След седмица среща пациента без зъби въобще.
- Докторе, направих както казахте - вързах зъба си за последни...
- Докторе, искам един екземпляр от моята епикриза за жена ми!
Пациент в поликлиниката:
- Искам час или при очен лекар, или при уролог!
- Как така или очен лекар, или уролог? Какъв ви е проблема?
- Ами или пикая в синьо, или съм далтонист.
След преглед доктор се обръща към пациент:
- Налага се да ви оперираме!
- За нищо на света! - По добре да умра!
- Едното не изключава другото!
Пациента към доктора:
-Докторе, трябва ми виагра ще идват 12 испанки у нас и трябва да съм подготвен!!!
Докторът му дал каквото иска и довечера мъжът се връща с плюски по ръцете и му казва:...
Един българин умира и се възнася на небето.
Господ го посреща лично и му обяснява как стоят нещата там. Накря пита:
- Българино, имаш ли въпроси?
- Да, Господи.
- Казвай!
- Кога здравно-осигурителната...
Сестра към пациента който ще прави нагревки:
-Господин Иванов, днес как ще правим, легнали или седнали? ....
- Докторе, имам голям проблем. Стерилен съм!
Докторът: Това е сериозна диагноза. Не бързайте! Ще ви изследваме, ще направим снимки и тогава ще уточним.
- Но, докторе, това ми е по наследство – баща ми...