32 °C

Лекари

  1. Пациент влиза при лекаря и казва :
    - Докторе нещо не съм добре. Снощи с жена ми се заприказвахме, говорихме си говорихме си и се изчукахме.
    - Еее, в това няма нищо лошо.
    - Да, ама на другия ден дойде...

    Оценка 2.5 от 2 гласа
  2. Лекар се кара на медицинската си сестра:
    - Не може ли да си пишеш рецептите за манджи на нещо друго, а не на моите бланки? Ето, пак ми се оплаква един пациент, че в аптеката му приготвили яхния!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Хирург и медицинска сестра се занимават с любовни ласки в операционната, смятайки, че са сами. Изведнъж хирургът забелязва количка, на която лежи пациентка, чакаща за операция. Той става бързо, поопра...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Лекция в Медицинска академия.
    “Младия, начинаещ хирург започва да се чувства уверен обикновено след 8-10 трупа… Извинете, след 8-10 операции.”

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Като знам какъв инженер съм, ме е страх да ида на доктор!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Символът на медицината: тъща яде сладолед!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. - Господи, в кътника ви виждам огромна дупка, огромна дупка! - възкликва зъболекарят.
    - Нямаше нужда да го повтаряте, знам - отвръща нервно пациентът.
    - Аз не повтарям - засяга се зъболекарят, - това...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Благодаря ти докторе!
    - Благодаря е много, ама петдесет лева ще са достатъчни.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Занесли един в лудницата и психолог го пита:
    -Защо си тук
    -Казвам тъпи вицове
    -Кажи ми един
    -Бутилки говорят...
    -Това ли беше вица?
    -Да тъпи са, защото не ги довършвам.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Докторе, имам проблеми с дишането - като ходя по планините, много бързо се задъхвам.
    - Ами стой си у дома и дишай нормално!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Заклет пушач отива на лекар. Влиза в кабинета и затваря вратата. Изведнъж се сепва, вади цигара пали я и мощно дръпва.
    Лекарят:
    - Моля ви се! Тук не се пуши!
    - Как не се пуши!? На вратата пише "Д...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Ало! Докторе! Що за безобразие! Прочетох в днешния вестник моя некролог! При това пишеше, че вие сте освидеталствали моята смърт. Вие видяхте ли вестника?
    - М-да, видях го... А вие впрочем от къде с...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Жена в паника се обажда на личния си доктор късно вечерта:
    - Ало, докторе! Мисля, че имам повишено ниво на инсулина!!
    - Знам, знам, - отговаря докторът, - и аз току-що гледах това предаване...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Докторе,успешна ли е операцията? - пита оперираният.
    - Приятел,аз съм Свети Петър.…

    Оценка 3 от 1 глас
  15. Лекарят предупреждава пациент:
    - Внимавай! Както си я подкарал, няма да доживееш до смъртта си!

    Оценка 0 от 0 гласа