- Докторе, не бъди песимист! Кажи ми нещо оптимистично!
- Добре, ще го кажа така… Имаш такава болест, че ако успея да те излекувам ще стана световно известен.
- Докторе, вярно ли е че морковите действат добре на зрението?
- Ами да, ти да си виждал заек с очила?
Човек отива на преглед при психиатър. Доктора го кани да заеме удобно положение и му задава въпрос:
- Господине, случвало ли ви се е, да чувате гласове, без да виждате хора?
Пациента се замисля и отго...
- Докторе, нима във вашата болница няма лекарства за моето заболяване?
- Какво говорите! В нашата болница има толкова много лекарства, че за някои от тях все още не са се намерили заболявания!
Доктор пита сестрата:
- Как е пациента от осма стая?
- Вече е доста по-добре, опитва да се издуха пяната от лекарството.
Половината мъже харесват дебели жени, другата половина не си признават.
Един човек отишъл на лекар. След прегледа докторът му казал:
- Ще трябва да спрете цигарите. Тютюнопушенето убива милиони американци годишно!
Пациентът отговорил:
- Тогава няма проблем, докторе. Аз съ...
Жена отишла при личния си лекар, защото се безпокояла, че нощем подмокря леглото. Докторътй задал обичайните въпроси, после й казал да застане зад паравана и да се съблече. Тя се изненадала, но се под...
За да отслабна опитвах какво ли не! Не става и не става! Накрая престанах да ям - и стана!
- Докторе, мъжът ми е много зле! Щом сутрин си изпие кафето след това изяжда и чашата, а в ръката му остава само дръжката.
- Ее, тоя наистина е луд! Та дръжката е най-вкусна!
Жена ти защо реши да стане зъболекарка?
- Ами, харесва й когато мъжете я гледат със зяпнали уста и изцъклени очи.
Доктор разглежда рентгенова снимка:
- Да-а-а! Ключицата е счупена, две ребра са пукнати. Няма страшно! С Photoshop ще оправим всичко!
Отива човек да види приятеля си доктор. Доктора го помолва да постои малко докато отиде да барчето да си вземе цигари и тръгва.
Докато чака нашия човек идва пациент и...
Връща се доктора и пита станал...
Студентка по медицина се явява на изпит по анатомия. Професорът я пита:
- Колежке, има ли кост в пениса при човека?
Тя се позамислила и казала:
- Да.
- Е колежке, пиша Ви тройка само заради този, койт...
- Да - трябваше да си продам колата, за да си платя сметката!