Момченце пита майка си:
- Мамо, кой е Роналдиньо?
Майката отвърнала:
- Не помниш ли човека, дето вчера циклеше паркета с зъби?
В спортното министерство:
- Защо дадохте толкова много пари за отбора по кърлинг, а на нас хокеистите не давате въобще нищо?
- Защото вашият отбор реално съществува.
-Кой е най-добрия волейболист?
- Казийски?
- Не!
- Пламен Константинов?
- Не!
- Боян Йорданов?
- Не!
- А кой бе?
- виж ТУК
Димитър Пенев определя тактиката на отбора преди мач:
- Днес ще играем 4:4:3.
И Стоичков отвръща:
- Ама тренер, ние ставаме 12.
- Ние тука да се броим ли сме дошли или да играем?
Гонзо вижда Боримиров с нова кола.
- Каква е тази кола? - пита Гонзо.
- Сеат Ибиза. - отговаря Бате Боре.
На другия ден Боримиров вижда Гонзо с нова кола.
- Каква е тази кола, бе Гонзо?
- Ауди. Иби са...
- Знаеш ли колко вица има за Левски?
- Не, колко?
- Нито един, всичко е истина.
- Тате, какво става с футболистите когато се влоши зрението им?
- Стават рефери, моето момче!
Дете пита баща си:
- Тате, какво означават "крокодилски сълзи"?
- Много просто, сине, левскар реве за дузпа.
Повредила се колата на Боримиров. Качил се на трамвай.
- Следващата спирка е на "6-ти септември"! - обявил ватмана.
- Леле, как така? Няма ли по-рано да спрем някъде?
Въпрос:
- Защо Тодор Батков има мустаци?
Отговор:
- Защото е фен на Бай Ганьо.
След мача треньорът се кара на отбора:
- Казах ви да играете така, както никога досега не сте играли! А не така, все едно никога досега не сте играли.
Едно дете пита баща си:
- Тате ЦСКА слушат ли баща си?
- Незнам сине, защо?
- Защото всички ги бият.
...Вече единиственият шанс на националния ни отбор за световното 2006 е
да събира капачки от Кока-Кола.
- Генко, отгатни гатанката: родил се е в Англия, израснал е в Бразилия, а умрял в България. Що е то?
- ??
- Футбол...
Прибира се Христо Стоичков в дома си в Япония с приятели. Посреща го прислужницата и пита:
- Стоичков сан, да поднеса ли кафе или да си е**а п******а лелина?