Какво казал Матераци на Зидан:
- Вие французите не умеете да играете с глава.
---
Думата "наЗИДАНие" в тълковния речник вече има допълнително значение"
"удар с глава в гърдите"
Дали пък не е време за промяна в ЦСКА? Поне името - ЦСКАА... Централен Спиртен Клуб на Анонимните Алкохолици?
Отнето е първото място на Михаел Шумахер на Гран-при на Австралия. В кръвта му е бил открит бензин...
Властта във федерацията по лека атлетика завзеха гюлетласкачите и чукохвъргачите.
Между футболни треньори:
- Колега, футболистите ми никак не могат да вкарват голове, а твоите могат. Как го постигаш?
- Карам ги да се целят във флагчето за изпълнение на ъгловите удари или в страничн...
Стадионът е претъпкан до пръсване. В най-хубавата ложа седи дама, а мястото до нея остава празно. Всички молби на запалянковците там да седне някой са напразни.
- Но защо не позволявате, госпожо?
-...
Агитките на Локомотив София и Славия се сбили в асансьор!
Баскетбол - боулинг - тенис - голф...
Да-а - колкото е по-богат човек, толкова са му по-малки топките за игра.
- Вашият треньор по футбол добър ли е?
- Много! Преди всеки мач ни обяснява, как може да спечелим, а после прави анализ на мача защо сме изгубили.
Благо Георгиев се залюбил с непълнолетно момиче, но за нещастие то забременяло. За да предотврати скандала, Благо и дал голяма сума пари и я пратил в Италия.
- Но как ще разбереш, че съм родила? - поп...
Най-накрая български отбор успя да отиде на финал на Шампионската лига. Това стана, след като нашите момчета успяха да съберат 12 капачки от "Амстел" с награда билет за мача.
- Днес казах на треньора си, че напускам отбора. Когато излязох от стаята му се чу гръм.
- Самоуби ли се?
- Не бе. Отвори бутилка шампанско!
На Олимпиадата. Плуване 100 метра бътерфлай. Публиката подкрепя своите:
Американците: Гоу! Гоу! Гоу!
Испанците: Рапидо! Рапидо! Рапидо!
Германците: Шнела! Шнела! Шнела!
Българите: Защо не скачаш в...
Преговорите между "Рилски спортист" и "Левски" завършиха 2:1.
Прибира се Христо Стоичков в дома си в Япония с приятели. Посреща го прислужницата и пита:
- Стоичков сан, да поднеса ли кафе или да си е**а п******а лелина?