Жена влиза при адвокат.
- Господин адвокат, Бихте ли ме развели с моя съпруг?
- Да разбира се! Но ако си заплащате каквото си трябва.
- И колко ще ми излезе всичко?
- Около 500 долара.
- Ха, та аз ще...
Привечер шофьор карал с превишена скорост по магистралата, когато видял, че го настига полицейски автомобил. Известно време се опитвал да избяга от преследвача си, но след като вдигнал двеста километр...
Цял живот беше глава на семейството. Така заповяда жена му още преди сватбата.
Има два типа жени: такива, които искат да спят с Чък Норис и такива, които искат да спят с Чък Норис отново.
Жена към мъжа си:
- Виж, скъпи, не лъже рекламата! Виж, наистина е снежнобяла ризата ти!
- Предпочитах я на карета!
Малкият Иванчо вдига ръка в урока по правопис и пита:
- Г-жо, как се пише правилно - "анонизъм" или "онанизъм"?
- От къде ги знаеш тези думи Иванчо?
- Ми целият клас с това се занимава!
- И ти ли?
- Н...
Един човвек отишъл при един доктор.Казал пипнем се тука боли ме пипнем се тука боли ме пипнем се тука боли ме човекът казал.Какво мислите за мен .Мисля че вие сте си счупли пръста.
До какво докара допинга! Жените, по време на бягане с препятствия, събарят препятствията с членовете си!
Когато завършиш училище или университета, пред теб се откриват безкрайните невъзможности.
В лондонското метро младо момче става от седалката си, и тръгва. В този момент една учтива английска дама му казва:
- Младеж, забрави си раницата!
А той тръгва да бяга и крещи:
- Аллах абджаааар!
Двама бащи на връщане от родителска среща :
- Да ... И в нашият клас имаше хубави майки
Обява на стената на университета:
Разменям книга "Всичко за секса" за учебник "Венерически болести".
Ловен клуб! Събрали се верни другари край огъня! Пийват си люта ракия и руйно вино! Единият от ловците решава да разкаже история от младостта си, за да се изтъкне какъв невероятен ловец е:
- Вървя си...
Генко е на гишето за обмяна на валута:
- Госпожице, как можете да твърдите, че банкнотата от тридесет долара е фалшива, ако вие самата ми казахте, че никога не сте виждали такава?
Бойко Борисов пътува към поредното показно убийство и се опитва да разсъждава:
- Размирици имало...?! Нас ни карат да направим наредба против тероризма, а тя каква стана - направихме наръчник на терор...