- Любима, къде си?
- Скъпи, в колата съм… а зад мен идва трамвай… не знам на къде да карам!
- Слизай от релсите и включи навигатора!
- Няма! Той ми се подиграва!
Говорят си две приятелки:
- О, колко ти е хубава роклята! А нямеше ли твоя размер?
Как се сбогуват известните писатели?
"Айде и ще се видим в учебниците!"
- Интересно. Аз те поканих да изпием по едно за мое здраве, а ти смучеш вече трета бутилка.
- Извини ме обаче ти така ужасно изглеждаш.
Корабният лекар преглежда щурмана на кораба. Щурманът пита:
- Докторе, как съм? Ще се оправя ли?
- Разбира се, разбира се... Между другото, освен вас някой на този кораб разбира ли от навигация?
Здравейте, моя мобилна компания! Стига сте ми помагали да общувам свободно, да движа света, да участвам във все по-нови и нови промоции. Сваляйте цените, негодници!
- Добър ден! Идвам за наградата от десет хиляди лева ако кажа кой купува гласове!
- Да, кажете кой и ще получите парите.
- Всички!
Иванчо:
- Много те харесвам Марийке и искам да те наеба!
- Как не те е срам! По такъв груб начин! Покани ме на заведение, купи ми нещо, ако дадеш някой лев пък допълнително ще стигнем до положително р...
Жена влиза при адвокат.
- Господин адвокат, Бихте ли ме развели с моя съпруг?
- Да разбира се! Но ако си заплащате каквото си трябва.
- И колко ще ми излезе всичко?
- Около 500 долара.
- Ха, та аз ще...
Не греши само Бог, и то защото нищо не прави.
- Тате, уморих се да нося бебето! Дай да понося бутилките?
- Как пък не! Като те знам какъв си хилав, ще вземеш да ги изпуснеш!
Има два типа жени: такива, които искат да спят с Чък Норис и такива, които искат да спят с Чък Норис отново.
За щастието на човека му трябва празна глава и пълен стомах!
Пияница се прибирал залитайки и се блъснал в уличен стълб. Един човек го видял и го попитал:
- Ако искате мога да ви заведа до вас.
- Аз мога и сам, само ми кажи колко цицини имам на главата си.
- Пет...
Отива мъж при доктора и казва:
- Докторе, помогнете...вече десет години съм импотентен!
- И как се отнася към това жена Ви?
- Тя не знае?
- Кака така?
- Ами като ще си лягаме в леглото, аз и сипвам пр...