Когато Брус Банер се ядоса, той се превръща в Хълк. Когато Хълк се ядоса, той се превръща в Бойко Борисов.
- Знаеш ли, опитах да живея с без алкохол и секс!
- И какъв е резултата?
- Това беше най-лошия час в живота ми!
След година брак красавицата успява да сготви толкова вкусно ястие, че борчагата се кефи:
- Искам да ми готвиш това всяка седмица!
- Hо, мили, такива гъби се ядат веднъж в живота...
Ето как ще изглежда обява за работа в интернет след 10 години:
Спе6но тарсиа сАтрудник с добри пузнания по бАлгарски език.
- Попълнихте ли вече формуляра?
- Ама аз съм неграмотен...
- Тогава така пишете там - "неграмотен".
на въпроса:
- Кои повече харесвате - блондинките или брюнетките?
Истинският мъж трябва да отговори:
- Да!
Събуждам се с варненски чайки, в бургаския ми хотел; закусвам карнобатска гроздова с македонско мезе; шефът ми -павликенец -ни отпуска "габровски" премии; а колежката ми от Хаскюю ми жужи на главата к...
Костенурка и заек тръгнали да крадат релси. Костенурката заеквала. Заекът й казал, като наближи влака, да го предупреди. Влакът наближил и костенурката, нали заеквала, казала:
- `Ба си! Как го смаза!!...
- В днешно време няма приятели, - жалава се един на приятел.- Вчера помолих Иван за 100 лева на заем, а това копеле ми отказа!
- Искам да те предупредя, че и аз съм копеле.
Какво би казал Терминатор, ако беше шоп: "Па ша дода!"
Мача Холандия-България. 23 минутата - Холандия ще изпълнява фаул срещу България.
Стената се приготвя, Кишишев е с лице към вратата, Иванков му се кара:
- Защо заставаш така. бе?!?
- Не знам за теб, но...
Един арабин вървял през пустинята, обаче нямал вода. Толкова бил жаден чееее... Вървял, вървял и видял една сергия. Отишал там и казал на кубинеца дето продава вратовръзки:
- Искам вода.
- Немам вода....
Шотландски ветеринар, правейки изкуствено дишане на болна овца, изобретил гайдата.
Хан Кубрат свикал синовете си в шатъра и има казал:
- Деца мои, вземете по една пръчка от този сноп и я строшете.
Взели те по една пръчка и я строшили.
- Хайде, сега вземете по още една пръчка и я стр...
Реших да сготвя нещо и харесах една рецепта, в която пише:
"Тиквените семки се слагат в микровълновата фурна за 1-2 мин., като се разбъркват на всеки 20 сек."
Сега се мъча да наглася микровълновата да...