Пингвин и зебра влизат във фотоателие.
— Цветна снимка ли?
— Не, достатъчно е и черно-бяла.
В антикварен магазин:
— Колко струва това гърне?
— Това не е гърне, а ваза!
— Аз по-добре знам, как ще го ползвам…
Една змия пита друга:
— Ние отровни ли сме?
Другата отвърнала:
— Защо?
— Защото, днес се прехапах.
Иванчо ходи по улицата с майка си. Срещат една приятелка на майка му. След като се поздравили, майката казва:
— Иванчо, целуни лелята.
— Няма!
— Иванчо, казах ти!
— Няма!
— Е защо така?
— Вчера тази л...
Обвиняем за тежко престъпление пита своя бъдещ защитник:
— И колко ще ви дължа, господин адвокат?
— Нищо.
— Как така нищо?
— Всичко ще ми платите предварително.
- Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред нощ? – пита съдията.
— Когато миналия път ме съдихте, ми казахте: „Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред бял д...
Двама доктори лежът след като са правили секс. Мъжът казва на жената:
— Ти трябва да си гинеколог, наистина знаеш какво да правиш.
Жената отговорила:
— А ти сигурно си анестезиолог, защото нищо не усе...
В кафенето.
— Да му цапнем по биричка?
— Бира?! В работно време?!
— Ей, прав си! Марче, я дай два джина с тоник!
Шеф към кандидат за работа:
— В началото ще Ви плащаме по 120 лева на месец, а по-нататък повече.
— Ами ще дойда тогава по-нататък.
И се яви в нощта на Рождество ангел при юношата.
И каза ангелът:
— Ще ти изпълня едно желание. Избирай: богатство, мъдрост или любов… И юношата избра мъдростта.
Изпълни ангелът желанието, дари го с мъ...
За да се ориентирате в гората къде е Юг, трябва да погледнете някое дърво. Ако дървото е палма, то Юг вече е тук!
Доктор към млад мъж:
— Пушите ли?
— Да, аз съм млад ерген тъй че пуша… — А алкохол употребявате ли?
— Да, аз съм млад ерген, тъй че пия… — А полов живот?
— Да, аз съм млад ерген, тъй че… — Да ви кажа...
- Тате – казва тинейджър – абе как да ти кажа… може ли да ми дадеш 50 лв за свирка?
— Зависи – отвръща бащата – Добър ли си?
Две костенурки в пустинята. Водата е на привършване. Едната казала:
— Отивам за вода, в напръстника има три капки, да не ги изпиеш, докато се върна?
— Няма – обещала другата.
… Изминал цял месец!
Тога...
- Кондуктор, какво е това безобразие? Влакът едва тръгна а на мен вече ми откраднаха куфара!
— Нищо чудно, господине – това е бърз влак!