Шеф на фирма вика при себе си един от служителите.
— Чувам, че постоянно се молите на Бог за повишение на заплатата. Вярно ли е?
— Вярно е, господин директор.
— В такъв случай трябва да ви кажа, че ва...
- Госпожице, на колко години сте?
— А колко ми давате?
— Не повече от 50 долара!
Двама луди решили да учат скокове във вода. Да ама басейнът празен. Напълнили един леген, сложили го на дъното и единия вика на другия „Скачай!“. Оня се хвърля от кулата, а тоя му дърпа легена и човек...
След 30 години Бербатов играе с внуците си.
— Дядо, какво има?
— А, нищо, стара футболна травма.
— Коляното ли, дядо?
— Не. Хемороиди…
След филма двама си говорят:
— Ех, защо не бях на 15 години… — Защо?
— Нямаше да ме пуснат в киното да гледам този филм.
Две сестри решават задачи. Едната казва:
— Открих Америка!!!
Другата отговаря:
— Аууу!!! Сестра ми е Христофор Колумб!
Младеж пита бащата на любимата си:
— Защо не искате да се оженя за дъщеря Ви? Не пия, не пуша, изкарвам добри пари!!!
— Точно затова не искам, ще ми те дават непрекъснато за пример.
Майка казва на детето си.
— Не ходи толкова на дискотека, ще оглушееш!
— Да мамо, вече обядвах.
- Не разбирам, защо толкова приличен ресторант се казва „Разбойниците“?
— Като донесат сметката, ще разберете.
Дъщеричката на Джеймс Бонд го попитала:
— Татко, може ли да изляза навън?
А Бонд и отговорил:
— Може, не може!
- Бабо, защо са ти толкова големи очите?
— За да виждам по-добре, внучко.
— Бабо, а защо са ти толкова големи ушите?
— За да чувам по-добре, внучко.
— Бабо, а защо ти е толкова голям носът.
— Ех, така...
Две проституки си говорят:
— Какво би направила, ако срещнеш някой вълшебник?
— Че кво – 100 кинта, както на всеки друг.
Две змии си говорят:
— А бе, отровни ли сме?
— Не знам! Защо питаш?
— Туко що си прехапах езика…
Ясновидец се хвали:
— Виждам числата от тотото, особено като пусна телевизора.
Баба пита внука:
— Петьо, кой счупи прозореца?
— Мама, но е виновен татко.
— Как така?
— Наведе се, когато мама хвърли по него една чиния!