36 °C

Всички категории

  1. Шеф на фирма вика при себе си един от служителите.
    — Чувам, че постоянно се молите на Бог за повишение на заплатата. Вярно ли е?
    — Вярно е, господин директор.
    — В такъв случай трябва да ви кажа, че ва...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Госпожице, на колко години сте?
    — А колко ми давате?
    — Не повече от 50 долара!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Двама луди решили да учат скокове във вода. Да ама басейнът празен. Напълнили един леген, сложили го на дъното и единия вика на другия „Скачай!“. Оня се хвърля от кулата, а тоя му дърпа легена и човек...

    Оценка 2.5 от 2 гласа
  4. След 30 години Бербатов играе с внуците си.
    — Дядо, какво има?
    — А, нищо, стара футболна травма.
    — Коляното ли, дядо?
    — Не. Хемороиди…

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. След филма двама си говорят:
    — Ех, защо не бях на 15 години… — Защо?
    — Нямаше да ме пуснат в киното да гледам този филм.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Две сестри решават задачи. Едната казва:
    — Открих Америка!!!
    Другата отговаря:
    — Аууу!!! Сестра ми е Христофор Колумб!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Младеж пита бащата на любимата си:
    — Защо не искате да се оженя за дъщеря Ви? Не пия, не пуша, изкарвам добри пари!!!
    — Точно затова не искам, ще ми те дават непрекъснато за пример.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Майка казва на детето си.
    — Не ходи толкова на дискотека, ще оглушееш!
    — Да мамо, вече обядвах.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Не разбирам, защо толкова приличен ресторант се казва „Разбойниците“?
    — Като донесат сметката, ще разберете.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Дъщеричката на Джеймс Бонд го попитала:
    — Татко, може ли да изляза навън?
    А Бонд и отговорил:
    — Може, не може!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Бабо, защо са ти толкова големи очите?
    — За да виждам по-добре, внучко.
    — Бабо, а защо са ти толкова големи ушите?
    — За да чувам по-добре, внучко.
    — Бабо, а защо ти е толкова голям носът.
    — Ех, така...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Две проституки си говорят:
    — Какво би направила, ако срещнеш някой вълшебник?
    — Че кво – 100 кинта, както на всеки друг.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Две змии си говорят:
    — А бе, отровни ли сме?
    — Не знам! Защо питаш?
    — Туко що си прехапах езика…

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Ясновидец се хвали:
    — Виждам числата от тотото, особено като пусна телевизора.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Баба пита внука:
    — Петьо, кой счупи прозореца?
    — Мама, но е виновен татко.
    — Как така?
    — Наведе се, когато мама хвърли по него една чиния!

    Оценка 0 от 0 гласа