Кондуктор във влака пита блондинка, пътуваша с куче:
— За кучето платихте ли?
— Не! Подарък за рождения ми ден е.
Един фермер се прибирал и видял, че къщата му гори. Изтичал при съседите и се обадил в пожарната:
— Елате бързо. Тук има пожар!
— Добре. Как да стигнем до вас?
— Не са ли ви останали от онези червени...
- Ало, обаждаме се от автосервиза. Жена ви дойде да остави колата за ремонт, но ние не знаем, кой ще … — Ясно, за колата ще платя аз.
— Не за това се безпокоим. Искаме да знаем, кой ще плати за ремонт...
Децата в училище пишат съчинение на тема „Зима е“. Учителката кара Иванчо да прочете на глас съчинението си. Той започва: „Зима е. Всичко е покрито със сняг. Реката е замръзнала. На леда се ебат два в...
Красива програмистка забременяла. Отива при гинеколог и пита:
— Докторе, не можем ли да направим „undo“ ?
A той веднага отговаря:
— Не, за съжаление вече сте записали промяната на диска.
Една мутра се оплаква на друга:
— Абе, брато, опитах се да си спомня добрите стари времена и се опитах да се повозя на тролей.
— Е, и кво стана? – пита другата мутра.
— Епа BMW-то не иска да влезе вът...
Учител питa учениците:
— Деца, знаете ли кaк се лекувa лудa крaвa?
Ивaнчо:
— Не знaм, господине, вие би трябвало по-добре да познaвaте женa си…
- По какво се познава,че блондинка е влизала в Интернет?
— По счупения монитор и парченцето сиренце пред мишката.
Жена отива на почивка и изпраща оттам телеграма на мъжа си:
„Не забравяй, че си женен!“
Той й отговаря:
„Съжалявам, но телеграмата ти пристигна прекалено късно.“
Арабски студент пише на баща си:
„Скъпи татко,
Берлин е прекрасен, хората са мили и на мен наистина ми харесва тук.
Единственото което ме притеснява е да ходя на лекции с мойто златно Ferrari 599GTB...
- Трябва нов хладилник да се купува!
— Какво стана със стария, повреди ли се?
— Не, няма къде повече магнитчета да слагам.
Мъж и жена спорят какво да гледат по телевизията:
— Мача!
— Сериала!
— Мача!
— Сериала!
— Мача!
— Секс!
— Майната му на мача!
- Защо Бойко Борисов има толкова много бодигардове?
— Защото по един ги е страх от него…
- Защо няма вицове за брюнетки?
— Защото блондинките не могат да ги измислят.
Началник казва на подчинения си:
— От вас ще излезе велик престъпник.
— Защо, шефе?
— Защото не оставяш абсолютно никакви следи от дейността си.