36 °C

Всички категории

  1. - Чувствам се зле, ако нямам в джоба си поне 10 000 долара… — Някога имал ли си?
    — А някога да съм се чувствал добре?

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Здравей! Ти ли си Пешо?
    — Здрасти! Да, кажи!
    — Нали Кети е твоята мацка, а?
    — Да! За какво става въпрос? Ти кой си?
    — Ти нали й купуваш противозачатъчни?
    — Да, купувам, но кой си ти, мамицата ти????...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Еврейският дядо Коледа:
    — Здравейте, дечица… Купете си подаръци!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Седят си деца пред блока. По едно време притичва Петьо с топка и казва:
    — Хайде да направим едно мачле!
    Едно от децата отговаря:
    — Аз не мога, нови са ми обувките!
    Петьо:
    — Като депутат си! И те като...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Моя дядо е бил много смел човек. Разправят, че веднъж влязъл в клетка с три лъва.
    — Сигурно е впечатлил много всички, като е излязъл.
    — А кой е казал, че излязъл?

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Момиче праща sms на гаджето: „Толкова те обичам! Толкова ми липсваш! Ако в момента плачеш – прати ми сълзите си! Ако се смееш – прати ми смеха си! Ако спиш – прати ми сънят си!“ След минута получава о...

    Оценка 5 от 1 глас
  7. Момче се връща в къщи и баща му го пита:
    — Обичаш ли майка си?
    — Да – отговаря детето.
    — Оставил съм ти малко в хладилника.

    Оценка 0 от 1 глас
  8. Младоженци се прибират след сватбата. Младоженецът се опитва да отключи врата, но не може да уцели патрона с ключа. Булката:
    — Е няма що, добро начало!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. По бракоразводно дело съдията се обръща към съпругата:
    — Заявявате, че нямате вина за разстройсвото на брака ви. Чия е вината тогава?
    — На мъжа, с когото ме свари моя съпруг.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Келнер, няма да ям тази гадост! Извикайте готвача!
    — Безполезно е. И той няма да я яде…

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Тате, искам да се запиша на балет.
    — Недей, сине, това е много болезнено изкуство.
    — Защо?
    — Щото щи счупя краченцата!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Защо ти е превързана ръката?
    — Снощи, като излизах от бара, ме настъпиха…

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Ще дойде време, когато в армията ще служат само жени.
    — Това е невъзможно! Армията не може да се състои само от командири…

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Тъщата към зет:
    — Скъпи зетко, имам две новини за теб: една лоша и една добра.
    Зетят:
    — Виждам, че си жива и здрава, кажи сега хубавата новина.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Чапай и Петка седят на масата, пият водка и замезват краставички. При тях се примъква Фурманов:
    — Охо, другари! Хапвате, пийвате двамката… Я аз да стана трети!
    — А, не, ти ще си седми.
    — Как така седм...

    Оценка 0 от 0 гласа