- Чувствам се зле, ако нямам в джоба си поне 10 000 долара… — Някога имал ли си?
— А някога да съм се чувствал добре?
- Здравей! Ти ли си Пешо?
— Здрасти! Да, кажи!
— Нали Кети е твоята мацка, а?
— Да! За какво става въпрос? Ти кой си?
— Ти нали й купуваш противозачатъчни?
— Да, купувам, но кой си ти, мамицата ти????...
Еврейският дядо Коледа:
— Здравейте, дечица… Купете си подаръци!
Седят си деца пред блока. По едно време притичва Петьо с топка и казва:
— Хайде да направим едно мачле!
Едно от децата отговаря:
— Аз не мога, нови са ми обувките!
Петьо:
— Като депутат си! И те като...
- Моя дядо е бил много смел човек. Разправят, че веднъж влязъл в клетка с три лъва.
— Сигурно е впечатлил много всички, като е излязъл.
— А кой е казал, че излязъл?
Момиче праща sms на гаджето: „Толкова те обичам! Толкова ми липсваш! Ако в момента плачеш – прати ми сълзите си! Ако се смееш – прати ми смеха си! Ако спиш – прати ми сънят си!“ След минута получава о...
Момче се връща в къщи и баща му го пита:
— Обичаш ли майка си?
— Да – отговаря детето.
— Оставил съм ти малко в хладилника.
Младоженци се прибират след сватбата. Младоженецът се опитва да отключи врата, но не може да уцели патрона с ключа. Булката:
— Е няма що, добро начало!
По бракоразводно дело съдията се обръща към съпругата:
— Заявявате, че нямате вина за разстройсвото на брака ви. Чия е вината тогава?
— На мъжа, с когото ме свари моя съпруг.
- Келнер, няма да ям тази гадост! Извикайте готвача!
— Безполезно е. И той няма да я яде…
- Тате, искам да се запиша на балет.
— Недей, сине, това е много болезнено изкуство.
— Защо?
— Щото щи счупя краченцата!
- Защо ти е превързана ръката?
— Снощи, като излизах от бара, ме настъпиха…
- Ще дойде време, когато в армията ще служат само жени.
— Това е невъзможно! Армията не може да се състои само от командири…
Тъщата към зет:
— Скъпи зетко, имам две новини за теб: една лоша и една добра.
Зетят:
— Виждам, че си жива и здрава, кажи сега хубавата новина.
Чапай и Петка седят на масата, пият водка и замезват краставички. При тях се примъква Фурманов:
— Охо, другари! Хапвате, пийвате двамката… Я аз да стана трети!
— А, не, ти ще си седми.
— Как така седм...