Рано една есенна сутрин иконома на Милорд влиза паникьосан в стаята му по долно бельо и вика:
-Милорд, наводнение...
Милорд го прекъсва:
-Джон, колко пъти съм ти казвал да не влизаш при ме...
- Господине, трябва да изпълня една формалност и да поискам ръката на дъщеря ви.
- А кой ви каза, че е формалност?
- Гинекологът.
Младоженецът на сутринта:
- А сега все пак ми кажи, мила: с колко мъже си била преди мене?
Дълго тягостно мълчание. След половин час:
- Извинявай, скъпа, обидих ли те?
- Не, броя...
Катаджия спира шофьор:
- Направихте нарушение...
Шофьора:
- Виновен съм, но може ли да ми простите, днес имам рожден ден.
Катаджията гледа в шофьорската книжка датата на раждане:
- Поздравявам ви и ра...
Двама пияници се срещат:
- Здрасти! Как посрещна Нова година?
- Ужасно: като подарък, събудих се под елхата.
- Че какво лошо - както винаги, на теб ти е традиция станало.
- Да, но не насред гората.
След седмична командировка на морето, млад мъж се прибира при съпругата си. Тя го посреща с гореща целувка и думите:
-Мисли ли си за мен любов моя?
Мъжа отговаря:
-Да скъпа, мислих си... всеки миг си...
Блодинка, брюнетка и червенокоса отиват в пустинята. Когато стигнали брюнетката казала:
- Аз нося вода, да пием, ако сме жадни.
Червенокосата казала:
- Аз нося храна, ако сме гладни да хапнем.
А блонд...
Двама евреи, излизайки от синагогата, виждат просяк на стълбите с протегната към тях ръка. Понеже били пред храма, първият се смилил и му дал една стотинка. Подминавайки просяка, другият евреин казал:...
- Какво е лечебен глад?
- Храненето в болницата...
Аргументът ти не е нито достатъчно дълъг, нито достатъчно твърд.
Учител по биология от МГ Пловдив
Бик - разплодник остарял, но стопанинът му не го продал на кланницата, а го оставил на доизживяване в стадото. Докарал нов бик. Ветеранът, виждайки младия си колега започнал да се ежи, да рие с копита...
Никой не пази по-добре тайна от онзи, който не я знае.
Ф. Рохас
Някой призовал Бойко Борисов в съда. Б.Б. си помислил, че може да бъде забавно и отишъл. Не се лъжел. Най-мнoго му харесал момента, когато съдията се признал за виновен...
още факти за Б.Б. bateboiko...
Страшно е, че всеки четвърти дава подкупи у нас, но още по-страшно е, че всеки втори иска да взима.
Те живяха дълго и щастливо... В началото един месец щастливо, а после 50 години дълго.