Вчера в храстите на Борисовата градина беше открит скелета на майстор на спорта по криеница.
Синът:
- Искам да ям!
Бащата:
- Срамота! Аз на твоите години исках да стана космонавт.
Попитали радио Ереван:
- Колко пъти е редно да изневери една съпруга?
- Колкото пъти не я хванат - гласял отговорът на радиото...
В автобус в градския транспорт:
- Моля, направете място, вече 2 спирки стоя на един крак.
- И к"во от това, аз съм стъпил на два, ама не са мойте…
Разбойник насочва пистолет към самотна жена на улицата:
- Давай парите!
- Хей, ама тоя пистолет не е ли воден?
- Именно. Само си помисли какво ще стане с грима ти като те напръскам.
Звъни се на вратата на лекаря. Той отваря и вижда на прага скелет. Лекарят промърморва възмутено:
- Все чакат до последния момент!
- Муцка що мъжете викат на сврката духане ма?
- Маниги тия кавали, к’во па те разбират от музика?
Един Човечец отишал на доктор и се оплакал , че нямя деца.Доктора го поогледал и му казал :
- Виж сега просто топките ти не работят , ако искаш можем да пробваме нещо.
Човека без да му мисли се съглас...
Пиян шофьор спира полицай в София и го пита:
- Старши, къде съм?
- На ъгъла на "Мария-Луиза" и "Пиротска".
- Остави подробностите! В кой град съм?
- Кога се жениш?
- На 21 юни.
- Избрал си датата с най-къса нощ! Страхливец!
В кабинета на директора на цирка влиза един човек:
– Добър ден,идвам да видя дали ще се намери работа за мене?
– Имате ли някакъв талант?
– Мога да имитирам птици перфектно.
Директорът помислил малко...
Седял си Петка на фотьойла и си пушел пурата. По някое време Чапай нахлул с трясък и изкрещял:
- Да бягаме, Петка! Германците идат!
Петка продължил спокойно да си седи на фотьойла и да си пуши пурата,...
Шотландско момче пита баща си:
- Как са се появили водолазите, татко?
- Ами веднъж, на пристанището, твоят прадядо Джон бръкнал в джоба си и във водата паднал един шилинг...
Лети си джипа на Абрашев по цариградско шосе, отвътре уредбата дъни следните парчета: "Вълшебния ауспух", "Опера за три гроша и четири цилиндъра", "Летящия баварец", а Божо Абрашев - Тъпистия гали с е...
Реклама на динамит : " Едно парче и си там и там и там и там !