Фен отива на врачка:
- Ще паднат ли ирландците срещу нашите?
- Да, ще паднат от смях.
- Иванов, защо ви нямаше три дни на работа? - пита шефа.
- Нали самия вие ми казахте пиян да не идвам на работа.
- Какво е приликата между силите на KFOR и пубисното окосмяване?
- И двете покриват територия, но не пазят!
Баща от малко село решава да посети сина си студент в столицата. Намерил общежитието му и попитал портиера:
- Тук ли живее Димитър Попов? Портиерът отговоря:
- Да, тук живее. Подпрете го до вратата, а...
След корабокрушение се спасили само 4-ма души - пияница, студент, невярна съпруга и верен съпруг. Спасили се, защото на пияницата морето винаги му е до коленете, студентът ще изплува винаги на всяка с...
Родителите 20 години правят от момчето мъж, за да може след това една жена за 20 минути да го направи идиот.
Двама воайори имали среща и след като си разменили една две любезности единият попитал:
- Какво ще правим днес, мой човек?
Вторият воайор отговорил:
- Ще видим!
Стратегическа грешка допуснаха управляващите в Египет, спирайки Интернет. Веднага толкова безделници излязоха на улицата с искане за смяна на режима.
- Ти защо сваляш този филм пиратски?
- Вече съм оставил 2 кренвирша в хладилника за Асен Блатечки.
Блондинка размишлява пред огледалото:
- Аз съм толкова красива....Ама толкова красива, че никой не забелязва, колко съм умна!
- Как се прави шосе в ЮАР?
- Подреждат се негри и се минава с валяк.
- Ами осева линия?
- Подреждат се усмихнати негри с глави към средата на шосета и пак се минават с валяк.
Мъж намира джина от вълшебната лампа и си казва желание:
- Искам супер къща ма брега на окена!
- Човече, в ред ли си? Виж ме самия аз в какво живея!
Супермен написал на най-високата сграда:
"БАТМАН Е ПЕДАЛ!!!".
На следващия ден,от другата страна на сградата:
"СУПЕРМЕН Е КЛАРК КЕНТ!!!"
- Кой ден Господ е сътворил жената?
- В четвъртък.
- Защо?
- Ами в понеделник направил кокошката, във вторник - патката, в сряда - гъската, и му свършили перата.
В лудницата водят нов пациент. Надзирателите го вкарват в килията и си отиват. Съкилийниците се струпват около него:
- Я кажи, ти кой си?
- Наполеон.
- Е-е-е, аман от императори бе, тука ги имаме вече...