Най-обидния въпрос за канадците:
- Вие американец ли сте?
Най-обидния въпрос за япомците:
- Вие китаец ли сте?
Най-обидния въпрос за българите:
- Вие българин ли сте?
Ужасно е чувството за провал, когато се откажем от това, в което сме вярвали, но още по-лошо е, когато идеите, с които сме живели, се окажат погрешни.
Ричард Бах (Едно)
България отказва да си плати дълга към Америка, докато колорадския бръмбар яде нашите картофи!
По съветско време Дядо Мраз носил списъка с лошите деца на Сталин.
- Коя храна понижава сексуалното желание на жената с 85%?
- Сватбената торта.
По телефона;
- Ало, 333 333 ли е?
- Да, кажете.
- Ще се обадите ли на линейка, че пръста ми заседна в тройката?
Нещата извеждат съществуването и същността си от взаимната зависимост между тях. Сами по себе си те не представляват нищо.
- Ало, изгубени неща ли е?
- Да.
- Вчера изгубих сума време. Някой да го е намерил?
Господ решава да отиде на почивка, но не се сеща къде. В същия момент идва един ангел.
- Отиди на Марс - казал ангела.
- Там сега е много горещо.
- Върви на Плутон тогава.
- Там сега е много студено....
Слуга казва на съседа на своя господар:
- Мистър Джонс ви поздравява и ви съобщава, че е застрелял кучето си, което със своя лай не ви е давало да спите.
- Признателен съм на мистър Джонс. Попитайте г...
- Вчера ходих по магазините.
- Шопинг?
- Не, зяпинг...
Не се тревожа, че ще отида в ада - нали там ще са и приятелите ми.
В училището учителката задала въпрос на класа: какво работят вашите родители?
На Петя баща й - шофьор, на Гошко майка му - доктор, а Иванчо отговаря:
- А тати работи в стриптийз клуб - музикант.
Учит...
Ако искаш да си съсипеш живота - ожени се!
Kак се нарича циганин, който харесва стари вещи?
РомАнтик