Жена се оплаква на приятелката си:
- Омръзна ми този моят. Едно и също слушам от него непрекъснато: Мама това, мама онова, мама... Аман от тази негова майка!
- Слушай сега! Важното е да го заинтерес...
Лежа и си мисля, че трябва да стана, за да отида да си легна...
Обява за работа:
"Спешно търсим неграмотна машинописка за набиране на секретни текстове..."
Дете пита баща си:
- Тате, а защо ти, като си бил малък Коледата не се е празнувала така?
- Защото партията на Гоце не признаваше Коледа...а сега Гоце е патрон на "Българската Коледа" :-(((
Многобройните кандидати за работа на язовир трябвало да издържат писмен изпит. Първият въпрос бил:
"Какво означава хидродинамика?"
Първият изпитван дал отговор:
"Това означава, че няма да получа работ...
Масово сбиване е имало днес на столичното летище. По радиоуредбата са съобщили:
- Моля, изгубилият банкнота от 1 милион долара, да се яви на гише "Информация"!
-----
Днес на митницата на аерогарата, м...
Запознанство в интернет.
- Момиче, искаш ли да купонясваш с мен? Ще отидем на боулинг, после на ресторант, а след това на джакузи?
- Искам!
- А как се казваш?
- Пенка.
- Хмм... Значи така, Пенке, прог...
- Извинявай, но аз си имам вече момиче.
- А ако ти предложат Lаmbоrghini, ти тогава ще кажеш ли:"извинявай,но аз си имам вече москвич"?
- Извинявай, но ти ми предлагаш още един москвич.
Чиновник си брои заплатата, плюнчейки пръсти. Вижда го лекарка и му казва:
- Господине, това което правите е страшно нехигиенично! Не се ли боите от микробите?
- Никак! С моята заплата и един микроб н...
Някои хора си мислят, че са пробили нагоре, а всъщност просто са изплували там.
Нищо не сигнализира така за проблемите в обществото, така както митингите в подкрепа на правителството.
Женско мнение:
Няма грозни мъже - има малко цветя и шампанско!
Въпрос: Каква е разликата между постоянния и променливия ток?
Отговор: При постоянния винаги има ток, а при променливия -няма, няма, па като те тресне!
Понякога отмъщението на една жена към мъжа е толкова коварно и необуздано, че любовника просто остава без сили.
- Каква е разликата между тоалетната и самолета?
- В самолета се качваш, за да летиш, а до тоалетната летиш, за да седнеш.