Надпис на руските бутилки спирт:
"Взимайте предпазни мерки: при попадане в организма - замезете!"
Отива човек при спасителите на плажа, гледа ги че скучаят и им вика:
- Братлета, огънче да имате?
- Имаме..
- Мерси! Вие гледам че скучаете, що така?
- Ми няма кво да правим. - заоправдава се единия....
Изневярата веднъж годишно не трябва да се смята за грях, а за статистическа грешка.
Учителката пита:
- Който познае, кой е най великия човек печели 100$?
Русначето:
- Ленин!
Учителката:
- Не!
Американчето:
- Франклин!
Учителката:
- Не!
Еврейчето:
- Исус Христос!
Учителката:
- Браво!...
Двама комарджии излизат от казино, единият гол, другият само по боксерки. Голият казва:
- Завиждам ти, колега.
- Що бе?
- Знаеш, кога да спреш.
Шеф вика в кабинета си подчинен и му се кара:
- Иване, все съм имал разсеяни и нахални служители, но такова нещо като теб не съм виждал. От 3 месеца съм те уволнил, а ти продължаваш да си идваш на ра...
Мутра заминава за Канада и звъни от там на оператора в Мобипейдж:
- Ей пичове, вие сте най-великата компания, от тук, нататък ще си купувам пейджери само от вас, а и другите ще посъветвам да купу...
Попитали радио Ереван:
- Защо птиците летят към юг?
- Защото ще им е трудно да вървят пеша! - отговорили от там
Момиче отива на лекар:
- Докторе, страдам от полово безсилие!
- В какво се изразява то?
- Не мога да откажа на нито един мъж!
- Колко депутати трябват, за да сменят електрическа крушка?
- Двайсет и един. Един я сменя, а двайсет образуват комисия, която проверява как се върши работата.
Отива Айшето на гинеколог...
- Докторе, тоз моя Хасан постоянно иска да правим секс... Омразна ми, какво да правя?
Доктора:
- Амии Айше..., ще му искаш пари!
Айшето:
- Добре де, ми колко пари да му ис...
- Крумов на борда!
- Защо аз?
- Е, тогава следващият в списъка. Крумов на борда!
- Тези бикини сигурно са много скъпи?
- Защо мислиш така?
- Защото ги носиш така, че всички да ги видят.
В нощен клуб младеж кани мацка на бавен танц и накрая я целува. Мацката веднага тича към чантичката си, вади оттам смартфона си и почва нещо бързо да пише. Младежът се чуди:
- Какво е станало? Какво т...
Нова година - това е нова надежда да ни се промени живота към по-добро, не правейки нищо за това.