Арменец е звание, евреин е призвание, циганин е професия, българин е съдба.
Първия ден Бог създаде мъжа. на втория - жената. А на третия ден просто ги наблюдаваше.
Дете-молец и майка му стоят в гардероба.
- Мамо, до полетим!
- Не, ще стоим тука и ще гризем това кожено палто.
- Жалко- отвърнал малкият молец - А вчера като си полетях, толкова много ми ръкопляскаха...
надпис на огледалото в мъжката тоалетна:
"Нищо чудно, че всяка вечер се прибираш сам вкъщи."
- Никак не ми върви! Снощи поканих на ресторант едно много красиво момиче, а в салатата му, представи си, да има нещо! Момичето, естествено се развика:
- Келнер, махнете веднага тая гадост оттук!
- А...
- Докторе, нещо за главата...
- Благодаря, имам си! Следващият!
- Докторе, нещо ми звъни в ушите.
- Не отваряйте! Следващият!
- Докторе, никой не ми обръща внимание.
- Следващият!
- Като те гледам, искам да съм Чингиз Хан, скъпа!
- Защо? За да ме откраднеш?
- Не! За да имам по-големи мустаци от твоите!
Дойде сестра ми на гости с двете деца, на три и на пет годинки...котката веднага се престори на мъртва!
Ако наречеш жена пълна глупачка, тя повече ще се обиди на прилагателното.
Каква е разликата между жената и хладилника?
- Хладилника не писка когато пъхаме месо в него!
- Бабо, колко килограма тежиш?
- 67 с очилата.
- А без тях?
- Не знам, така не мога да видя стрелката на кантара.
Осемдесет и пет годишен затворник разказва на съкилийниците
си:
- Вече втора година съм в затвора. За изнасилване на
непълнолетна.
- Ти? На твоята възраст?
- Какво да ви кажа, обвинението така ме пола...
Секс вкъщи = на образованието в българия - министърът си плаща, въпреки че не е доволен от програмата, а учителите си прибират паричките, въпреки че отдавна са свикнали с еднообразната мисионерска поз...
Мъж на 40 имал жена на 20! Негов приятел го попитал:
- Добре вие с твоятя жена лягате ли си сега???
- Ми лягаме си, защто да не си лягаме! - спокойно му отвърнал 40-годишния.
- Ми ти като станеш на 50...
- Мамо, тая година Дядо Коледа няма да идва у нас.
- Защо, милото ми?
- Ех, че си и ти, мамо! Та нали татко е в командировка.