Секс вкъщи = на образованието в българия - министърът си плаща, въпреки че не е доволен от програмата, а учителите си прибират паричките, въпреки че отдавна са свикнали с еднообразната мисионерска поз...
Мъж на 40 имал жена на 20! Негов приятел го попитал:
- Добре вие с твоятя жена лягате ли си сега???
- Ми лягаме си, защто да не си лягаме! - спокойно му отвърнал 40-годишния.
- Ми ти като станеш на 50...
- Мамо, тая година Дядо Коледа няма да идва у нас.
- Защо, милото ми?
- Ех, че си и ти, мамо! Та нали татко е в командировка.
В близката далечина, на дървен камък седял един млад старец, който четял в изгорял вестник, как глухият чул, че слепият видял как куция гонил с пирон влака да му пука колелата.
Х се разхожда,разхожда по абсцисата и където спре, там е решението.
Учителка
Гладен съм. Какво ще препоръчаш на някой, който е бягал 3 км, след това е правил серийки на успоредките и лостовете?
-Един душ.
Жените се отнасят с пренебрежение към онези който ги обичат и обичат онези който ги ПРЕНЕБРЕГВАТ!!!
Из "Приложна етика за политици":
" Правилно възпитаната съвест никога не гризе стопанина си."
В нощната тишина.
- Пешо, колко е часа?
- Три.
(минава известно време)
- Пешо, колко е часа?
- Пет.
.
- Пешо, колко е часа?
- Шест.
.
- Пешо, колко...
- Иване, какво значение има? С доживотни присъди...
Прибира се сутринта рано мъж, а жена му казва:
- Погледни колко е часа!!!
Мъжа:
- Какво ми показваш часовника, майка ми показваше на баща ми календара.
Нито едно природно явление не може да ме спре да ви напиша осъствията!
Учител по математика от гр.Първомай
Попитали Филип Македонски, като е водил толкова войни, коя му се е видяла най-тежка?
- Войната с моята жена! - отговорил завоевателят.
Хората биват три типа: такива, които могат да броят и такива, които не могат.
Психиатър говори в празен кабинет:
- И такаааа, разкажете ми кога за първи път се появиха тези видения?
Мъж излиза рано сутринта от палатка на брега на езерото, доволно се протяга, гледа разкошната гледка на изгрева, и доволно се провиква:
- Ах, че кеф!!!
Ехото, злорадо:
- А утре си на работа...