Седмокласник, на който гипсирали и двете ръце, останал за месец без секс.
Защо жените живеят по-дълго, а се пенсионират по-рано? Те затова живеят по-дълго, защото се пенсионират по-рано!
Директор на голям магазин вижда, че продавач се кара с клиент. Отива при него и го дръпва настрана с думите:
- Вие какво? Нима не знаете, че клиентът винаги е прав?! Какво ви каза клиента?
- Че тук...
- Докторе виждам розови петна!
- А вие какви предпочитате ?
На плажа един оправя една. Мадамата безучастно си чопли семки и плюе ту в едната, ту в другата посока.
- Айде, размърдай се малко! - казва недоволен мъжа.
- Що, да не ти преча!?
Джаго си купи костиум на Версачи и сички хора го хвалят леле Джаго къв е тоя костюм на Версачи бе Джаго:къв Версачи бе мой си е.
Малко момченце разказва на приятелите си:
- Има нещо, което не разбирам. Всяка вечер татко ми разказва приказки. Всички започват различно - "Имало едно време...", "Живял някога...", "В едно далечно ца...
Диалог насред Копенхаген. Датчанин:
- Чужденец ли сте?
- Вие сте чужденец, а аз съм американец!
"Как да осъществим поза "Обяздване на бясната кобила"?
Инструкции:
1) Изходната стойка е класическата "Задна прашка"
2) Когато мъжът усети, че наближава да свърши, се навежда към ушенцето на жената...
Днес правителството категорично отрече публикувания в медиите антикризисен план да е техен, нямало начин просто - нямали план все още...
Табела в болницата: "Помнете, че онанизма пречи на растежа". Отгоре, на височина два и половина метра написано на ръка: "Не е вярно".
Игуменка влиза при монахините и казва:
-Имам една лоша и една добра новина. С коя да започна?
-С добрата(всички в един глас).
-Има краставици.
-Ураааа.....А лошата?-питат монахините.
-Нарязани са.
Двама депутати си говорят:
- Аз веднъж изкарах 20 бона за месец!
- Е да, аз също съм имал лоши дни...
Нов шеф пита подчинен:
- Колко човека работят в този отдел?
- Около половината.
Мъж влиза в ателие за татуировки и казва:
- Искам да ми татуирате танк на целия гръб!
След десет минути татуиращият казва:
- Е, всичко е готово.
- Как, толкова бързо!?
- Е кво му е толкова сложно, чет...