23 °C

Всички категории

  1. Млада булка се хвали пред семейството си:
    - На медения месец отидохме в Хавай, после в Лас Вегас и накрая в Баден-Баден. След това... Бабо, защо мълчиш? Къде прекара медения си месец с дядо?
    - В спалн...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Пред съда е изправена симпатична млада девойка в качеството на свидетел по дело за злоупотреби на ръководството на предприятието, в което работи като секретарка на директора.
    - Свидетелката - обръща...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Каква е разликата между вирусите и Windows Xp?
    - Вирусите работят по стабилно.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Белчо за последно помахнал на своя стопанин, въздъхнал и умрял.
    Ученически бисер

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Жена се прибира от командировка:
    -Мило кои ми иэневери
    -Ми миличко, един пьт със сестрати, един път с братовчедка ти и един път с приятелката ти.
    -А аэ ,глупачката само един път с националния отбор п...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Т`ва жените наистина не са като хората - не може всеки месец по 5 дена да ти тече кръв и още да си жив !!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. - Сине, ако се учиш добре ще ти купим компютър.
    - А ако се уча лошо?
    - Тогава ще ти купим пиано.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Организмът при силно алкхолно опянение се намира в състояние близко до смъртта, и инстиктивно се стреми към продължение на рода.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Български уестърн - роднини се напиват с ракия на някой празник, един вади брадва и убива друг, а останалите викат линейка и бият лекарите...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Пазете България зелена - Правете секс с жаби!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Дойде пролетта - време е да се смажат циповете!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. В началото Бог сътворил небето и земята. И казал Бог:
    - Да бъде светлина!
    И дошла светлината. И казал Той, че това е хубаво. И сътворил Бог човека по свой образ и подобие. И казал Той, че и това е хуб...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Един грешник, който умрял от студ на Антарктида попаднал в ада. Дяволът го хвърлил в пеща, затворил вратата и зачакал. Чакал, чакал обаче нищо. Ония нито пищял, нито викал и той решил да отвори, за да...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Ви художник ли сте?
    - Не, просто съм махмурлия...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Най-срамното нещо, което може да се случи на един мъж - да тича с ерекция срещу стената и да си счупи носа.

    Оценка 0 от 0 гласа