28 °C
Двама студенти в техничесия университет си говорят: - Какво ще правим? - Дай ще хвърляме монета: ези - ще купим бира, тура- водка, а ако остане във въздуха - ще учим... Хвърлили монетата и... тя останала във въздуха! - Мамицата им, горе физиците пак си правят опити.....
- Защо в Америка има толкова малко пияни по улиците? - Защото както пийнат и се качват на колите!