26 °C

Жътвата в община Димитровград започна

  • 18:54, 26 юни 2026 г.
  • 296
  • 0
  • 0
Жътвената кампания в община Димитровград започна. Със сърпове и паламарки кметът на село Горски извор Ангел Георгиев и кметът на Димитровград Иво Димов поставиха началото на събирането на зърнената реколта.

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Категории

Блогове

Зареждане на публикациите...