33 °C

Професионални

  1. От известно време президентът на "Самсунг" се страхува да яде ябълки на обществени места - ами ако папараци го заснемат с нахапана ябълка.

    Оценка 5 от 1 глас
  2. При доктора.
    - Да. Днес вашата кашлица е доста по-добре.
    - Ами разбира се, цяла нощ се упражнявах.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Интересно, а депутатите в Народното събрание дали в кръвта си са с нула промила при приемането на законите?

    Оценка 5 от 1 глас
  4. - Сценарият ви не е лош - обръща се режисьор към автора, - но
    трябва да опростите някои диалози, за да може да ги разбере
    и най-големият идиот.
    - Добре, добре - съгласява се сценаристът. - А кои точно...

    Оценка 4 от 1 глас
  5. - Обвинен сте в оскърбление на личността. Сравнили сте съседа си с магаре!
    - Извинете, а кой от тях се жалва?

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Тате, а лежащите полицаи чичовци ли са или лели?
    - Трудно е да се каже, особено като са със задника нагоре.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Шеф се кара на подчинения си:
    - Днес пак закъсняваш за работа!
    Подчинения:
    - Днес е петък - радвай се, че изобщо дойдох...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Служител на МВР казва на приятел:
    - В работата ни провериха с детектор на лъжата.
    - И какво стана?
    - Детекторът почервеня от срам.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Из автобиографията на кандидат за работа:
    ...Интереси: канибализъм, изтезания, твърди наркотици, огнестрелни оръжия.
    Месторабота: Детска градина "Слънчице".

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Колумбийските наркокартели са сериозно обезпокоени от все повече увеличаващия се сред младежта алкохолизъм.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Новият ни шеф е тъп!
    - Защо реши така?
    - Вчера три пъти ме пита, защо не работя?

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Водопродчикът към плачещата домакиня в наводнената кухня:
    - Не плачете, госпожа, така сами влошавате положението.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. В МВР със сигурност има и поне няколко честни и почтени човека. Но никой не знае кои ли са те...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Знаеш ли, че Робин Худ е взимал пари от богатите и ги е давал на бедните?
    - А с какво е живеел?
    - От лихвите!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. 3 часа следобяд. Човек седи пред офиса и пуши цигара.
    От сградата излиза друг човек, застава до него, пали цигара и казва:
    "Какво става колега и ти ли не можеш да заспиш?“

    Оценка 0 от 0 гласа