Конструктивна национална особеност.
Купихме си пералня "Зануси Интернешънъл" - сглобена в България.
Докато стоиш до нея - тя работи, само да се махнеш - веднага спира.
Доктор пък пациент:
- Е, приятел, операцията мина успешно. Скоро ще ви изпишем..
- Докторе, значи най-лошото вече е минало.
- Грешите...И ще се убедите в това, като получите сметката...
Между художници:
- Вчера бях на изложбата. И да ти кажа само твоята картина можах да гледам.
- Признателен съм ти. А картините на моите колеги? Само, че искрено, моля.
- За съжаление имаше толкова...
За депутатите и чиновниците:
Така да живеете, както сте написали в данъчните си декларации!
При джипито.
- Докторке,имам проблем с члена.
- Малък или голям?
- Малък,бавно пикая!
- Я покажи,проблема!
- Ето го!
- Вярно че е малък!
На кучешки надбягвания се срещат немец, американец и българин.
Hемецът казва:
- Моят пес преди състезание винаги слуша записи с немски маpшове и затова постоянно побеждава.
Американецът:
- Ние с моя п...
Милиционер пита доктора:
- Докторе, колко години може да се живее без мозък?
- На колко сте години?
- До кулата, борд 625! Моля за спешно кацане!
- Борт 625, какво се е случило?
- Стюардесата отказа!
- Защо отказа?
- Забравила е вкъщи да изключи ютията!
Иванов през детските си години мечтаеше да стане продавач. В наши дни мечтата на доцент Иванов се сбъдна.
Плешив мъж отива при доктора.
- Дайте ми нещо за растеж на косата.
- О! Точно навреме идвате. Сега тестваме един нов супер продукт. Ето, вземете и елата утре да се видим...
Идва на другия ден, а от ус...
- Защо не сте обръснат?
- Пускам си брада.
- Брада си пускайте вкъщи, а на работа да идвате обръснат.
Баща, който искал сина му да стане физик, не го биел с колана, а с ток.
Театър от един актьор - това го разбирам, но супермаркет с една касиерка - хич...
Срещат се двама строителя-трудохолици:
- Още по някоя тухла, а?
Води началник познат да го урежда на работа, праща го в HR-отдел да му се определи длъжност.
- Е, какво умеем? Програмиране? Мрежи? Счетоводство? Някакъв опит?...Така, значи нищо не умеем, няма тепърв...