След първата брачна нощ:
- Скъпи, повече не ме наричаш своя богиня!
- Съжалявам скъпа, но станах атеист.
- Какво чувство изпитваш, когато прегазиш някой заек с трабанта си?
- Тогава с цялата си душа благодаря на Бога, че у нас не живеят слонове.
Някакъв човек влиза в бръснарницата:
- За пръв път идвам при вас. Добре ли подстригвате?
- Чудесно! - отговаря гордо бръснарят. - Човекът преди вас беше толкова доволен, че поиска да го подстрижем още...
Странно нещо е живота. Обичаш една жена, живееш с втора, спиш с трета, имаш дете от четвърта, а те обича пета и тя се оказва майка ти
Двама приятели говорят:
- Ти какво правиш след секс?
- Заспивам, а ти?
- Обличам се и бързо изчезвам, докато не си се върнал от работа.
- Ще възразиш ли, ако ти предложа да спим заедно?
- Никога не съм го правила.
- Кое?
- Никога не съм възразявала.
Три часа посред нощ. Жена се обаджа на майка си:
- Мамо, ще се побъркам! Вече е три, а моя не се е прибрал! Сигурно си има любовница!
Майката успокоява дъщеря си:
- Дъще! Но защо веднага мислиш за най...
Седяла си панда на едно дърво. Минал един гущер и я попитал:
- Какво си правиш?
- Ми, пафкам си трева. Що не се качиш при мен да си правим компания?
Качил се гущерът и двамата си пушили и пушили, дока...
Мъж отива при кварталния и се оплаква от жена си:
- Инспекторе, жена ми иска да ме отрови.
- Как разбрахте?
- Ами видях я да сипва отрова в яденето. Дори вкуса на храната се измени от това.
- Добр...
Председателят на стар английски клуб съобщава на членовете:
- Вчера заловихме един от новите членове на клуба да мами на карти!
Всички джентълмени са възмутени:
- Сега какво, ще го изключите ли?
- Не,...
- Защо мъжете, за разлика от жените, по-често показват своите истински желания?
- Защото нямат други.
Между приятели:
- Напоследък изглеждаш по-добре, по-спокоен си, какво си направил?
- Спрях да гледам телевизия и да чета вестници.
Пуснали са в аптеките нов препарат за отслабване. В опаковката няма нищо - само инструкция за употреба от две думи - НЕ ЯЖ!
- Какво представлява новият ти директор? Може ли да се работи с него?
- Прекрасен човек е! С него може и да не се работи!
Най-често използваните части на нашето законодателство са неговите дупки.