Всеки мъж може да намаже една жена с ягоди и сметана. Бъди Българин! Намажи я с боб и люти чушки!
Младеж изпраща момиче до тях и пита:
- Може ли да влезна у вас за едно кафе?
- Честно да ти кажа, никога не каня у нас на първа среща.
- Окей, а ако е последна?
Звъни телефона, вдига кучето и казва:
- Бау!
- Ало!
- Бау!
- Ало!
- Бау!
- Моля, нищо не разбирам! Говорете по-ясно!
- Б като Бургас, А като Атина, У като Уругвай. Бау!
Седи старец на пейка в парка, до него сяда млада девойка и го пита:
- Абе дядо, ти на колко си години?
- На 71, моето момиче
- Аааааа... не ти давам
- Е... ми ти и да ми даваш аз не мога.
- Защо когато блондинката ходи до тоалетна не си затваря вратата?
- За да не я гледат през ключалката!
Родители ще излизат на гости. Ще оставят вкъщи петгодишния има сам и му дават инструкции:
- Не отваряш вратата на никой и не се приближаваш към нея! Ние си имаме ключ и ще си отворим сами. Ясно?
Сина:...
- Албена май се жени за четвърти път!
- Не, за пети.
- Боже мой, та това вече е наркомания!
Дама пита стар моряк:
- Тази прекрасна ваша татуировка може ли да се измива?
- По дяволите, госпожо, наистина, никога не съм опитвал!
- Какви харесваш повече, блондинки или брюнетки?
- Аз харесвам цици.
- А с какъв цвят на косата?
- Аз не ги харесвам с космати цици!
- Тате, нали няма вещици?
Бащата, поглеждайки към тъщата:
- И аз като бях малък така мислех.
Говорят си двама наркомани:
- Ей, вчера се запознах със страшна мадама. Поприказвахме си, взех й телефона…
- Ами много хубаво. На другия ден оня пак разправя:
- Ау, с друга мадама се запознах, и на...
- Ще ви кажа само това, колега - хвали се въдичар пред свой познат. - Когато най-сетне извадих този шаран, нивото на язовира спадна с половин метър!
Баба и малко момченце седят на пейка!
Бабата пита момченцето:
- Как се казваш синко?
А той отговаря:
- Не са ли ви учили да не разговаряте с непознати мъже!!
Тя: Обичам те!
Той:Благодаря!
Тя: Хм..честно да ти кажа, очаквах друг отговор..
Той: Много благодаря?!
В един много голям магазин един мъж се обръща гишето за информация:
- Извинете, изгубих жена си...
- Всичко за погребения е на четвъртия етаж!