Младо момиче пита продавача:
- Колко струва пуловера?
- Една целувка...
- Чудесно, ще го взема, а баба ми ще плати.
Един човек си вървял по улицата и пускал пясък. Спира го полицай и пита:- Що хвърляш пясък?- Против крокодили!- Ами... то няма крокодили!?!- Щот’ хвърлям пясък!
Снууп Дог пита баба си:
- Да си виждала едни жълти хапчета?
- Абе, ти мани хапчетата, иди да видиш в банята к’ъв дракон има!
- О, Петьо дойде! Най-после може да се занимаваме с нашето любимо занимание.
- Какво?
- Чакаме, кога Петьо ще си тръгне.
Обява:
Цикля паркет. Евтино. Вярно, кофти...
- Толкова си хубава,защо не се омъжиш?
- Искам да се омъжа по любов,но тъкмо се влюбя в някой,
и се оказва,че няма пари.
В центъра на Перник спрял един Touareg. Събрал се целият град да го види и някой с учудване казал: "Ебаси и големия Голф"
- ... И ако цялата страна се хване да отиде на изборите и всички така покажат мнението си, то тогава...
- Генко, чакай, на теб познато ли ти е чувството когато всички ти се присмиват?
- Да...ама защо?...
Един тип попаднал oт Физико-математическия институт в лудницата (защо ли?) и почнал да крещи:
- Ще ви интегрирам! Ще ви диференцирам!
Всички се разбягали само един човек си стоял спокойно.
- Абе, ти...
- Извинявай, но защо те наричат човека-паяка?
- Ами случи се, че един път не видях една муха в компота.
По време на сухия режим. Един си варял ракия вкъщи и гледа по едно време водата на свършване. Излязъл да налее. А в това време двама милиционери влизат в къщата му:
- Ха сега седни и напиши всичко дум...
Всичко хубаво в този живот, както някой мъдро е забелязал, е или неморално, или незаконно, или се дебелее от него.
- Защо Статуята на свободата в Ню Йорк е жена?
- Защото са искали да има кухо място в главата, да направят там ресторант.
- Генко, нашите заминаха на вилата...Сещаш ли се, за какво ти говоря?
- Искре, това е супер!!! Домати ще докарат!...
Объркване в родилното отделение. Новороденото е тъмнокож, кривоглед блондин. Акушерката се обръща към майката:
- Това, разбира се, не е моя работа, но на ваше място щях да съм по-предпазлива при групо...