23 °C

Разни

  1. Иванчо питал татко си защо всяка вечер казва:
    - 123456!!!!
    - На 1 мама се съблича, на 2 аз се събличам, на 3 мама влиза в леглото, на 4 аз, на 5 вкарвам на 6 изкарвам.
    На следващия ден Иванчо решил да...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. На въпроса "Какви жени предпочитате - блондинки или брюнетки" истинският мъж трябва да отговори: "Да!"
    Да пием за истинските мъже!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Албанските учени са изобретили радар, който безпогрешно показва чуждите самолети. Принципът на действие е прост: всички самолети, които се появят на екрана са чужди, понеже Албания си няма свои самоле...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - О, Петьо дойде! Най-после може да се занимаваме с нашето любимо занимание.
    - Какво?
    - Чакаме, кога Петьо ще си тръгне.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. В Съветския съюз, веднага след войната учителката пита учениците
    какво са правили през войната, как са помагали на армията.
    - Маша, ти какво прави?
    - Аз шиех торбички и ги пращах на бойците на фронта....

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Двама си говорят:
    - Моята жена цялата е в синини.
    - Защо?
    - Щото всяка вечер се маже с някви кремове, гелове, лосиони!
    - А защо е в синини?
    - Непрекъснато се изпързулва от леглото!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. В центъра на Перник спрял един Touareg. Събрал се целият град да го види и някой с учудване казал: "Ебаси и големия Голф"

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Двама приятели се разхождат и единия пита другия:
    - Откъде си взе тая раница ?
    - От Ти Си Ема (TCM).
    И другия казал:
    - Аз не съм Ема бе, аз съм Цветослав.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Какво е "Жар-птица"?
    - Кокошка болна от грип.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Всичко хубаво в този живот, както някой мъдро е забелязал, е или неморално, или незаконно, или се дебелее от него.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Две пенсионерки пият кафе. Едната:
    - Ти кой набор беше?
    - Защо питаш? Спешно ли ти е?

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Колко е приятно да отидеш на работа в понеделник и да забележиш, че си дошъл преди всички. И колко е противно да осъзнаеш, че са преместили времето и си отишъл час по-рано.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Но не можем направо тук.
    - Физилогично - можем.
    - Но ние не сме животни.
    - Биологично - животни сме.
    - Но ние имаме някакви морално-етични принципи.
    - Теоретично - да.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Поредното повишение на цените българския народ посрещна с радостни викове и въодушлевение, разбирайки, че това ще доведе до още по-голям бюджетен излишък от повече събран ДДС.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Парашутисти на пръв тренировъчен полет. Отварят люка, скача първият, скача втори, скача трети...
    Командирът застава решително пред люка и спира останалите:
    - Стига сте се излагали бе, още не сме излет...

    Оценка 0 от 0 гласа